شنبه ۱۳۹۳/۸/۱۰
کد خبر: 3262 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۰ آبان - 4:05 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

"فن گال" به رئیس باشگاه بایرن مونیخ حمله کرد

سرمربی تیم فوتبال هلند باز پرونده انتقاد از "اولی هوینس" را باز کرد.

صنعت بیمه -  سرمربی تیم فوتبال هلند باز پرونده انتقاد از "اولی هوینس" را باز کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، "لوییس فن گال"61 ساله از ژوییه سال 2009 تا آوریل 2011 هدایت تیم فوتبال بایرن مونیخ را برعهده داشت.  فن گال در نخستین فصل حضورش به همراه بایرن قهرمان بوندس لیگا و جام حذفی شد و تیم آلمانی را به دیدار پایانی رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا هدایت کرد که در آن بازی با نتیجه 2 بر صفر مقابل اینتر شکست خورد.

 

فن گال پس از اینکه دوترموند گوی رقابت را از بایرن ربود از این تیم اخراج شد و هدایت تیم به طور موقت در اختیار "آندریاس یانکر" قرار گرفت و پس از آن "یوپ هاینکس" به عنوان سرمربی تیم معرفی شد.

 

فن گال در مصاحبه با "بیلد" اظهار داشت: تنها کسی که برای اخراج من فشار می آورد اولی هوینس بود، نه هیچکس دیگر. من هرگز دوباره با او کار نخواهم کرد.

 

سرمربی پیشین بایرن گفت هوینس قدرت بیش از اندازه ای در بایرن دارد و هیئت مدیره باشگاه نمی تواند مقابل نرات او ایستادگی کند.

 

"فن گال" با اشاره به حضور "ماتیاس سامر" در بایرن به جای "کریستین نرلینگر" اظهار داشت: من با نرلینگر کار کرده ام و شاهد بوده ام که او چه فشاری را از جانب هوینس متحمل می شد. برای همین است که پیش بینی کرده بودم اخراج می شود.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 "فن گال" به رئیس باشگاه بایرن مونیخ حمله کرد ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۰ آبان


نظرات بینندگان
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

وزیر بهداشت پیگیر بیمه و درمان کوکان مریوانی تعریف تمام خدمات جدید و پیشرفته درمانی در زمینه دندانپزشکی لغو قرارداد بیمه هابا پزشکان متخلف وظایف متولی بیمه خبرنگاران ؟! تاسیس مرکز آموزشی جدید در سوریه ویژه برنامه های عاشورایی خانه هنرمندان نشست همدلی و هماهنگی بین بیمه های پایه و تکمیلی حراج امارت بازیگر سرشناس هالیوودی انتقاد جمهوری خواهان آمریکا از افزایش هزینه های برنامه مبادله بیمه درمانی دور تازه مذاکرات هسته ای ایران در آستانه مهلت مقرر بازرسی مدارس دولتی واگذار شده از اواخر آبان ساماندهی دریافت حق بیمه از سازندگان مسکن مهر مفاهیم سه شاخص بیمه های اشخاص دربیمه ملت زیباترین استادیوم فوتبال جهان؟ گوگل وارد دنیای پزشکی شد بازار داغ پیراهن‌های مشکی چینی بیمه گران جهانی به دنبال سرمایه گذاری در خدمات ICT هستند کتاب "مبانی فنی بیمه‌های درمان" منتشر شد ساماندهی و ارایه خدمات بیمه تکمیلی در ۸۰ درصد بیمارستان های خصوصی دلیل رای نیاوردن وزیرعلوم از نگاه زیباکلام