شنبه ۱۳۹۳/۶/۱
کد خبر: 4396 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۸ آبان - 8:02 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

آغاز ثبت نام اینترنتی از متقاضیان نمایندگی بیمه آسیا

ثبت نام اینترنتی از متقاضیان نمایندگی بیمه آسیا از ابتدای آبان ماه سال جاری آغاز شد.
صنعت بیمه - ثبت نام اینترنتی از متقاضیان نمایندگی بیمه آسیا از ابتدای آبان ماه سال جاری آغاز شد.
 

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، علیرضا حجتی، مدیر امور نمایندگان و كارگزاران بیمه‌آسیا با تاکید بر بهره مندی از فناوری های روز در جهت تسهیل فعالیت ها گفت: یكی از برنامه های عملیاتی مصوب بیمه آسیا، ثبتنام اینترنتی متقاضیان نمایندگی بود كه با توجه به فراهم شدن بسترآن، اجرای این برنامه از ابتدای آبانماه سال1391 در سراسر كشور آغاز شد.


مدیر امور نمایندگان و كارگزاران بیمه آسیا با اشاره به اینکه ثبت نام اینترنتی متقاضیان نمایندگی بیمه آسیا در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال جاری بیمه آسیا است، بیان داشت:از آبان ماه سال جاری كلیه درخواست های نمایندگی و پیگیری آنها می بایست از طریق وب سایت بیمه آسیا انجام شود و به درخواستهای ارسالی خارج از این چارچوب رسیدگی نخواهد شد.


علیرضا حجتی افزود: یكی از شروط اخذ نمایندگی مطابق آئین نامه جدید، قبولی در آزمون بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران است و صرف ثبت نام هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی‌كند.


وی در پایان ضمن تأكید بر اینكه رسیدگی به درخواستهای ارسالی و اعلام نتیجه پذیرش صرفاً از طریق وب سایت بیمه آسیا انجام میشود، گفت: گزینش و معرفی متقاضیان نمایندگی با در نظر گرفتن سیاست های بیمه آسیا و در چارچوب آئین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط با این خبر

نظرات بینندگان
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

هکر ناشناس، ۴۷ میلیون بیت کوین را دزدید تردد نفتکش های ایرانی با بیمه نامه های داخلی کاهش پایدار قدرت کار بیمه‌شده از شروط مهم تأیید ازکارافتادگی تایید شهادت مرزبان ایرانی ربوده شده یک یادگاری بامزه برای مازیار فلاحی جای خالی "پیشگیری" در طرح تحول سلامت شناسایی ماءالشعیرهای طعم‌دار مرغوب!! بلندترین سرسره جهان جزئیات تغییرات دمای هوا تا سه روز آینده توجه به شرکای اجتماعی یکی از راه های برون رفت از مشکلات است نظارت مستمری در بیمارستان‌ها اجرایی میشود ‍پوشش ۱۰ درصدی بیمه های عمر در کشور هزینه میلیاردی داروهای خارج از فهرست وزارت بهداشت عملکرد شرکت های بیمه با سامانه های آنلاین اجرای طرح سراسری بیمه معتادان بزودی بررسی بحرانهای شرکت بیمه ۱۵ شهریورماه در شورای عالی بیمه چتر بیمه سلامت بر سر ۵ میلیون ایرانی حمایت رسانه ها از بیمه خبرنگاران شرایط و نحوه بیمه رانندگان حمل و نقل بار و مسافر درون شهری مشکل ترکان با بچه ژیگول‌های پولدار