کد خبر: ۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۱
در پنجمین اجلاس مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد (اکو ایت) که با همکاری وزارت امور اقتصاد و دارایی ، وزارت صنعت ،معدن و تجارت و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ، نشان مدیریت روابط عمومی برتر در توسعه و نام تجاری و همچنین لوح نشان ملی نوآوری و توسعه سازمانی در صنعت بیمه به مدیر روابط عمومی این شرکت اعطا شد.

صنعت بیمه -  در بزرگترین اجلاس  سران و مدیران صنعت ، تجارت و اقتصاد کشور که با هدف حمایت از دستاوردها و توانمندی های فعالان بخش خصوصی و همچنین گسترش همکاری بین بخش های دولتی و خصوصی  برگزار شد ، به مدیران شرکت های پیشرو در ارائه خدمات  ، موسسات مالی و اعتباری ، و بنگاه های تجاری و تولیدی براساس ارزیابی هیات داوران از عملکرد و فعالیت های آن ها نشان مدیریت روابط عمومی برتر  در توسعه و نام تجاری ، نشان ایزو 10668 با نام ارزش برند ،  نشان بین المللی کیفیت برتر و همچنین نشان ملی نوآوری و توسعه سازمانی  اهدا شد .


شرکت "بیمه ما " با بیش از 20 شعبه و 1000 نماینده در طی نزدیک به دو سال فعالیت خود موفقیت های قابل تقدیری در صنعت بیمه کسب کرده است.این شرکت که بر اساس گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست حق بیمه تولیدی در 9 ماهه اول را کسب کرده است ، موفق شد  نشان مدیریت روابط عمومی برتر در توسعه نام تجاری  و لوح  نشان ملی نوآوری و توسعه سازمانی در صنعت بیمه را ، براساس ارزیابی‌های متعدد سنجش سطح میزان خدمات، نوآوری ،توجه به نیاز مشتریان و با تکیه بر شاخص‌های اساسی بین‌المللی و نظرسنجی علمی یک‌ساله ، کسب کند .


به گفته مطهری نژاد دبیر این اجلاس ، فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی گسترده ای از سال های گذشته آغاز و طرحی با عنوان سپاس برای قدردانی از شرکت ها و نهادهای مطرح پیگیری شده است. براساس این طرح هر فرد یا شرکتی که کار مولد، مفید و توسعه دهنده انجام دهد مورد شناسایی واقع شده و با کمک سازمان های بین المللی سطح فعالیت آنها مورد ارزیابی واقع می شود.


 این اجلاس با  رویکرد توسعه سازمانی و ارزش برند شکل گرفته است  و  سازمان ها، نهادها و شرکت هایی که امتیاز کافی را در این سنجش به دست آورند مورد ستایش قرار می گیرند.
دبیر اجلاس اکو ایت  همچنین تصریح کرد: در شرایط موجود کشور با وجود موانع و مشکل هایی که در راه تولید، تجارت و کسب و کار وجود دارد عده ای نه تنها نفس می کشند که به فضا گرمی بخشیده و سرافرازانه فعالیت می کنند. و بنابراین چنین شرکت هایی شایسته بیشترین تقدیر ها هستند .


گفتنی است جوایز اهدا شده در بزرگترین اجلاس مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ، برای 65  مجموعه برجسته کشور از 48 حوزه صنعت که دارای نام و نشان تجاری ارزشمند ، شناخته شده و مورد رضایت مشتریان بوده اند ، در نظر گرفته شده است .

نام:
ایمیل:
* نظر: