تغییرات مدیریتی شرکت‌های بیمه

 صنعت بیمه - آیین-  مصاحبه کامبیز پیکارجو برای مدیریت عاملی بیمه سینا و محمدرضا خوش‌کیش به عنوان مدیرعاملی بیمه حافظ هفته گذشته در بیمه مرکزی انجام شد و این نهاد نظارتی این دو نفر را مورد تایید قرارداد.

به گزارش از روزنامه دنیای اقتصاد، کامبیزپیکارجو از مدیران جوانی است که تجربه فعالیت در مرکز تحقیقات بیمه‌ای بیمه مرکزی ایران و امور اجرایی و پژوهشی پژوهشکده بیمه را در کارنامه خود دارد.

پیکار جو از بدو ایجاد و راه‌اندازی شرکت بیمه ملت به عنوان مدیر تحقیق و توسعه مشغول بود و در بیمه سینا نیز ابتدا به عنوان معاون طرح و توسعه و سپس قائم مقام شرکت فعالیت داشت.

همچنین فریدون صفرخانلو مدیرعامل پیشین بیمه سینا تجربه معاونت مالی اداری دو شرکت بزرگ بیمه ایران و البرز را در کارنامه خود دارد، البته وی پس از رفتن از بیمه ایران مدتی در بیمه دی در کنار علی فتحعلی مدیرعامل سابق این شرکت به عنوان معاون مالی اداری حضورداشت سپس به بیمه سینا آمد و جایگزین علی موسی‌الرضا شد.


گفته می‌شود صفرخانلو از این پس به عنوان یکی از اعضای هیات‌‌مدیره بیمه سینا در این شرکت حضور خواهد داشت؛ اما او اینک با سه پیشنهاد مدیریت بیمه توسعه و رازی و قائم مقامی بیمه آرمان رو به رو است البته گفته می‌شود با تغییر در ترکیب سهامداران عمده شرکت بیمه رازی احتمال حضور وی در این شرکت بیش از سایرین است.