کد خبر: ۱۰۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۰
معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا خبر داد
معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا با اشاره به عرضه برخی بیمه‌نامه‌های این شرکت با شرایط ویژه به مناسبت نوروز گفت: بر این اساس متقاضیان از فردا تا ۲۰ فروردین می‌توانند برای خرید این بیمه‌نامه‌‌ها مراجعه کنند.

 صنعت بیمه -   معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا با اشاره به عرضه برخی بیمه‌نامه‌های این شرکت با شرایط ویژه به مناسبت نوروز گفت: بر این اساس متقاضیان از فردا تا ۲۰ فروردین می‌توانند برای خرید این بیمه‌نامه‌‌ها مراجعه کنند.

 

مجتبی عطری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» در مورد طرح‌های بیمه مسافرتی این شرکت به مناسبت سال نو و ایام نوروز اظهار داشت: بیمه دانا به منظور آرامش خیال هموطنان در مسافرت‌های نوروزی طرح "بیست تا بیست" را ارائه کرده است.

 

معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا افزود: در این طرح، بیمه‌نامه‌های مسافرت، درمان خارج از کشور و بیمه حوادث داخل کشور از روز 20 اسفند ماه تا 20  فروردین 1392 با شرایط ویژه ارائه خواهد شد.

 

وی گفت: این شرکت برای ارائه حمایت‌های بیمه‌ای از مسافران داخل و خارج از کشور، بیمه‌نامه‌های حوادث مسافرت داخل کشور و بیمه درمان مسافرت خارج از کشور را ارائه می‌کند که به مناسبت ایام نوروز و با توجه به کثرت مسافرت های داخلی و خارجی در این ایام ، بیمه‌نامه‌های مذکور را با شرایط ویژه به مردم ارائه می کند.

 

عطری درباره خدمات قابل ارائه در بیمه های درمان مسافرت خارج از کشور اظهار داشت: در بیمه‌نامه مسافرت درمان خارج از کشور پرداخت هزینه‌های درمان بیماری، جراحات بدنی، دارو، فوریت‌های پزشکی و دندانپزشکی، انتقال بیمار و غیره در ایام مسافرت بیمه شده و تا مدت 92 روز تحت پوشش است.

 

وی با اشاره به هزینه‌های سنگین معالجات در خارج از کشور به هموطنان توصیه کرد: قبل از مسافرت، بیمه نامه درمان مسافرتی را خریداری کنند.

 

معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا درباره بیمه حوادث نیز افزود: بیمه‌نامه‌های حوادث شامل بیمه حوادث تمام اوقات، بیمه‌نامه حوادث خانواده ، بیمه‌نامه حوادث کوتاه مدت و با پوشش های متنوع است که در آن علاوه بر پوشش فوت ناشی از حادثه، نقص عضو، از کار افتادگی و همچنین هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

عطری با اشاره به اینکه حق بیمه این بیمه‌نامه بسیار ارزان و برای آحاد جامعه قابل استفاده است، گفت: برای مثال هر متقاضی با پرداخت ده هزار تومان در سال می‌تواند یک بیمه حادثه با پوشش 5 میلیون تومان خریداری کند.

 

وی در پاسخ به این سوال که خدمات بیمه‌های مسافرتی از چه طریق در دسترس خواهد بود، اعلام کرد : خدمات بیمه‌ای بیمه دانا علاوه بر شعب و بیش از 2000 نمایندگی از طریق صدها نفر از کارکنان شبکه فروش شرکت در ایام نوروز در مبادی ورودی و خروجی بعضی از شهرها و همچنین از طریق برخی آژانس‌های مسافرتی قابل دسترسی است.

 

برچسب ها: بیمه‌ ، بیمه دانا ، نوروز
نام:
ایمیل:
* نظر: