کد خبر: ۱۱۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
تمامی ساختمان‌ها موجودی کتب و تمام وسایلی که قرار است در محوطه باز و مسقف این نمایشگاه به مخاطبان عرضه شود، تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و خطرات تبعی این شرکت قرارگرفت.

صنعت بیمه - شرکت سهامی بیمه ایران، تمامی کتب، بازدیدکنندگان و عوامل اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی بیمه ایران قرار گرفت.

در این بیمه‌نامه تمامی ساختمان‌ها موجودی کتب و تمام وسایلی که قرار است در محوطه باز و مسقف این نمایشگاه به مخاطبان عرضه شود، تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و خطرات تبعی این شرکت قرارگرفت.

همچنین تمامی بازدیدکنندگان و عوامل اجرایی بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران نیز تحت پوشش بیمه مسئولیت این شرکت قرار گرفتند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته درحالی در مصلی بزرگ تهران افتتاح و آغاز به کارکرد که پیش‌بینی می شود نزدیک به 5 میلیون نفر از آن بازدید خواهند کرد.

در این نمایشگاه که تا 21 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت بیش از دو هزار و 545 ناشر داخلی و یک هزار و 600 ناشر خارجی از 77 کشور جهان شرکت دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار