کد خبر: ۱۲۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹
پس از ۵ سال سود ۱۸ درصد هم به مبلغ حق بیمه آنها تعلق می گیرد.

 صنعت بیمه -   مدیر عامل شرکت بیمه رازی از عرضه بیمه نامه آتش سوزی 5 ساله در این شرکت خبر داد. 

 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، یونس مظلومی مدیر عامل شرکت بیمه رازی طی نشستی خبری با خبرنگاران در محل هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از طرح جدید بیمه آتش سوزی این شرکت خبر داد و اظهار داشت: طرح 5 ساله بیمه آتش سوزی شرکت بیمه رازی به این صورت است که اگر پس از 5 سال خسارتی اتفاق نیفتاده باشد، مبلغ حق بیمه به بیمه گذار برگشت داده می شود. 
مدیر عامل شرکت بیمه رازی اعلام کرد که این طرح از بیمه مرکزی مجوز گرفته است و در این شرکت قابل عرضه است.
 
وی در مورد هدف از ارائه این بیمه نامه گفت: نسبت خسارت رشته آتش سوزی کمتر از سایر رشته های بیمه ای است. اغلب بیمه گذاران هم از اینکه در پایان سال بدون آنکه خسارتی گرفته باشند، فقط حق بیمه پرداخت نموده اند، احساس خوشایندی ندارند و گمان می کنند پول آنها با خرید بیمه نامه آتش سوزی سوخت می شود.
 
به همین دلیل این بیمه نامه را عرضه کردیم که البته پس از 5 سال سود 18 درصد هم به مبلغ حق بیمه آنها تعلق می گیرد. 
مدیر عامل شرکت بیمه رازی در خصوص افزایش سرمایه این شرکت نیز گفت: امسال سرمایه شرکت به 100 میلیارد تومان خواهد رسید و بر اساس توافقی که با بیمه مرکزی انجام شده مجوز قبولی بیمه اتکایی را هم دریافت کردیم. 
 
وی در پاسخ به سوال خبرنگار موج که در مورد حق بیمه تولیدی و خسارت پرداختی این شرکت پرسید، گفت: حق بیمه تولیدی شرکت بیمه رازی در سال گذشته 150 میلیارد تومان بوده و خسارت پرداختی ما نیز 120 میلیارد تومان بوده است. 
 
وی افزود: ما سودآوری منطقی طی این مدت داشتیم و البته خسارت عمده و پرونده های بزرگی که جای نگرانی برای آن وجود داشته باشد، در شرکت بیمه رازی موجود نیست.
برچسب ها: بيمه رازي ، اتش سوزي
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار