کد خبر: ۱۴۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶
"آموزش صادرات" ، کاری از گروه دانش و پیشرفت رادیو اقتصاد که روزهای زوج ساعت ۱۳:۱۵ از این شبکه رادیوئی به روی آنتن میرود.

صنعت بیمه - صنعت بیمه و بخصوص بیمه های حمل و نقل و باربری کالا ، نقش بسیار مهم و حیاتی در تجارت و بازرگانی و تسهیل امور صادرات و واردات کالاها و خدمات ایفا می‌نمایند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه اقتصاد رادیو؛ صنعت بیمه و بخصوص بیمه های حمل و نقل و باربری کالا، نقش بسیار مهم و حیاتی در تجارت و بازرگانی و تسهیل امور صادرات و واردات کالاها و خدمات ایفا می‌نمایند.

برنامه رادیوئی "آموزش صادرات" در ادامه مباحث هفته گذشته، این هفته هم با حضور کارشناس ثابت برنامه محمود مسعودی مدرس مرکز آموزش بازرگانی، در زمینه بیمه‌های باربری کالاها، نقش آن در اطمینان بخشی و تسهیل امور حمل و نقل و صادرات کالاها و بیان قوانین و دستورالعملهای مختلف در این زمینه، بمنظور آشنائی تجار و بازرگانان با این قبیل قوانین و مقررات، مطالب و توضیحاتی را به آگاهی مخاطبان و فعالان این بخش خواهند رساند.

"آموزش صادرات" ، کاری از گروه دانش و پیشرفت رادیو اقتصاد که روزهای زوج ساعت 13:15 از این شبکه رادیوئی به روی آنتن میرود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار