کد خبر: ۱۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۶

صنعت بیمه - نشست هم اندیشی آشنایی اعضای نظام مهندسی خراسان رضوی با بیمه جامع مسوولیت دست اندرکاران عوامل ساخت ابنیه در مشهد برگزار شد.


به گزارش بیما، در این نشست که روز 12 شهریور به میزبانی بیمه دانا و شرکت کارگزاری بیمه «مژده آوران زندگی» برگزار شد،آقای دکتر ابراهیم کاردگر عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با مرور فعالیت های شرکت و ذکر تاریخچه ای از آن اظهار داشت: بیمه گذاران باید بدانند که اکنون در بیمه دانا شعار"حق با مشتری است " جای خود را به شعار" حیات شرکت بیمه دانا به مشتری وابسته است" داده است.

 

این بدان معنی است که عملکرد ما باید به گونه ای باشد که مشتری ما را رفیق صادق خود بداند و خدمات ارائه شده از سوی ما برای رفع نقاط ضعف مشتری به حدی خوب باشد که او ما را برادر خود تلقی کند.


وی در ادامه با اشاره به آمار پروانه های ساختمانی صادره در خراسان رضوی طی سال 89 و همچنین مساحت زیربنای مجوز گرفته در این سال به تفکیک انواع ساختمان سازی گفت: همین امر بازگو کننده ظرفیت بالای مغفول مانده در این بخش از سوی فعالان صنعت بیمه است،امری که ما قصد داریم با اجرای طرح بیمه جامع مسوولیت دست اندرکاران عوامل ساخت ابنیه از آن در راه افزایش منافع شرکت های مهندسی و بیمه استفاده کنیم.


به گزارش نشریه مژده بیمه در این نشست آقای مهدی فلاح معاون فنی و عضو هیأت مدیره بیمه دانا نیز گفت: بیمه جامع مسوولیت دست اندرکاران عوامل ساخت ابنیه به گونه ای طراحی شده که تمامی خطرات ممکن در پروژه های مختلف ساختمانی در تمام مراحل و برای تمام  گروههای مهندسی دخیل در ساخت بناها را پوشش می دهد.


وی افزود: با ثبت قرارداد جدید که به نوعی تجمیع شده تمام قراردادهای قبلی مرتبط با ساختمان با هزینه کمتر است،بیمه دانا متعهد می شود،همه خسارات احتمالی به وجود آمده در تمامی مراحل ساختمانی را جبران کند،ضمن آنکه این بیمه نامه خلاءهای موجود در بیمه نامه های منفرد قبلی را نیز پوشش داده است.


در این نشست همچنین مهندس محمد حسین شرکاء رئیس انجمن دفاتر مهندسی خراسان رضوی گفت: با انعقاد قرارداد با شرکت بیمه دانا،پروژه های ساختمانی همکاران به مدت 14 سال که شامل 4 سال دوران ساخت و 10 سال دوران بعد از ساخت و بهره برداری است،بیمه می شود و در صورت وقوع هر گونه مشکلی برای ساختمان در این مدت شرکت بیمه گذار اقدام به پرداخت خسارات می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار