کد خبر: ۱۹۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵
به منظور بهره مندی از خدمات کارشناسی خسارت مالی در (محل حادثه) می توانند با شماره ۸۴۳۲۵-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از تسهیلات گشت سیار کارشناسی خسارت برخوردار شوند.

صنعت بیمه-  در راستای سیاست خدمت رسانی بهینه و به منظور رفاه حال همشهریان محترم تهرانی مرکز پرداخت خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد ، به خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع نیایش، نبش ارمغان، طبقه اول منتقل شد.


به گزارش بنکر (Banker)، بیمه گذاران گرامی به منظور تشکیل پرونده و دریافت خسارت های اتومبیل و بهره مندی از سایر خدمات بیمه پاسارگاد می توانند از طریق شماره تماس 22034148 هماهنگی های لازم را با کارشناسان این مرکز انجام دهند.


بر اساس این گزارش، از این پس کلیه زیان دیدگان به منظور دریافت خسارت های ثالث مالی و بدنه اتومبیل ، ثالث جانی و دیات و امور کارشناسی خسارت می توانند به این مرکز مراجعه نمایند.


لازم به ذکر است، مرکز پرداخت خسارت شعبه پونک واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، ساختمان فدک، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، طبقه چهارم، تلفن 6-44839243 نیز کماکان آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی می باشد.


همچنین کلیه زیان دیدگان در بخش بیمه های اتومبیل (بدنه و ثالث)، به منظور بهره مندی از خدمات کارشناسی خسارت مالی در (محل حادثه) می توانند با شماره 84325-021 تماس حاصل نموده و از تسهیلات گشت سیار کارشناسی خسارت برخوردار شوند.

برچسب ها: بيمه پاسارگاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار