کد خبر: ۱۹۲۷۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳
از لحظه صدور بیمه نامه ؛ بیمه شونده دارای پوشش بیمه ای است و هیچ شرکتی نمی تواند با دلایلی مانند اتمام کوپن یا برش از پرداخت خسارت ها اجتناب ورزد.

صنعت بیمه-  آیا انتشار اخبار پیرامون شرکت بیمه ایران مبنی بر عدم پرداخت خسارت بیمه شوندگان صحت دارد در پی انتشار خبرهایی مبنی بر اینکه خودروهای بیمه شده توسط سازمان های بیمه گر در صورت تصادف فقط تا سقف 2 کوپن می توانند از بیمه خود استفاده کنند و بیش از آن را بیمه تقبل نمی کند.

خبرگزاری آریا-  مدیران ارشد شرکت بیمه و رییس پلیس راهنمایی و رانندگی در این مورد توضیحاتی ارائه نمودند.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران: این ادعا را به طور کل نفی می کنم

مجتبی آخوندی در گفت و گو با خبرنگار آریا در اهواز اظهار کرد: تعداد 4 کوپن برای بیمه خودروها پیش بینی شده است و از تصادف پنجم به بعد نیز از اصل بیمه نامه برای پوشش خسارات بهره مند می شویم.

وی با تاکید بر اینکه سوابق بیمه ملاک هستند بیان کرد:  تا مقطعی که پوشش بیمه وجود داشته باشد بیمه شونده می تواند از امکانات بیمه استفاده کند.

رییس پلیس راهور خوزستان: به راهنمایی و رانندگی چنین دستورالعملی ابلاغ نشده است

سرهنگ مجدم گفت: اولین بار است که چنین موضوعی به گوش بنده می رسد و تاکنون چنین اخباری را نشنیده ام.

وی با اشاره به عدم ارسال دستورالعملی از جانب بیمه به راهنمایی و رانندگی بیان کرد: اگر هم این موضوع صحت داشته باشد تا زمانی که دستورالعملی از بیمه به راهنمایی و رانندگی ابلاغ نشده نمی توان این ادعا را تایید یا تکذیب نمود.

رییس اداره امور حقوقی شرکت بیمه ایران: بیمه نامه یک قرارداد است

شاهین داغری با اشاره به اینکه بیمه نامه یک قرارداد است عنوان کرد: هر قرارداد لحظه شروع و لحظه پایانی دارد که در آن درج شده است و معمولا مدت قرارداد بیمه نیز یک سال است.

وی ادامه داد: از لحظه صدور بیمه نامه ؛ بیمه شونده دارای پوشش بیمه ای است و هیچ شرکتی نمی تواند با دلایلی مانند اتمام کوپن یا برش از پرداخت خسارت ها اجتناب ورزد.

داغری تاکید کرد: بنابراین چنین شایعه ای را رد کرده و تایید نمی کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار