کد خبر: ۱۹۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۷
دکتر نوربخش خبر داد:
با شناسایی کارگاه هایی که در اثر زلزله تخریب و یا آسیب دیده و تولیدشان با مشکل مواجه شده است نسبت به برقراری مقرری بیمه بیکاری کارگران آنان حداکثر تا پایان آذرماه اقدام می شود.

صنعت بیمه-   رییس سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: برای کارگران کارگاه های آسیب دیده از زلزله مقرری بیمه بیکاری پرداخت می شود.


به گزارش "بوشهرنیوز" دکتر سید تقی نوربخش از مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر خواست هر چه سریع تر به مسائل و مشکلات حادثه دیدگان زلزله اخیر در شهرستان دشتستان رسیدگی کند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و رئیس ستاد مرکزی مدیریت بحران این سازمان با بیان تسلیت به محضر مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی)، مردم استان بوشهر و خانواده های داغدار، گفت: با شناسایی کارگاه هایی که در اثر زلزله تخریب و یا آسیب دیده و تولیدشان با مشکل مواجه شده است نسبت به برقراری مقرری بیمه بیکاری کارگران آنان حداکثر تا پایان آذرماه اقدام می شود.

گفتنی است رییس سازمان تامین اجتماعی کشور به همراه دکتر همتی، معاون درمانی  این سازمان وارد استان بوشهر شده و قرار است با رازه، مدیرکل تامین اجتماعی و پورحکیمی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر از مناطق زلزله زده دشتستان دیدن کند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار