کد خبر: ۱۹۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
بیمه طرف قرارداد با این سازمان موظف شده است نمایندگان خود را در كربلای معلی و نجف اشرف به ویژه در ایام اربعین افزایش دهد.

 صنعت بیمه-  معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: به هیچ یك از كاروانها و زائران عتبات عالیات، بدون دریافت خدمات بیمه و هیات پزشكی، اجازه خروج از مرز داده نمی‌شود.


به گزارش شفقنا،پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: به هیچ یك از كاروانها و زائران عتبات عالیات، بدون دریافت خدمات بیمه و هیات پزشكی، اجازه خروج از مرز داده نمی‌شود.


ناصر خدرنژاد با اشاره به اینكه از زائران عتبات عالیات مبلغ ۱۵ هزار تومان بابت بیمه و هیات پزشكی دریافت می‌شود افزود: كاروان‌هایی كه در ایام اربعین حسینی قصد دارند به صورت پیاده به كربلای معلی سفر كنند موظفند در شهرهای مرزی برای پوشش بیمه‌ای خود اقدام كنند.


وی گفت: بیمه طرف قرارداد با این سازمان موظف شده است نمایندگان خود را در كربلای معلی و نجف اشرف به ویژه در ایام اربعین افزایش دهد و با هر نوع كوتاهی در خدمات رسانی به زائران برخورد قاطع خواهد شد.

برچسب ها: بيمه سفر ، سفر ، زائران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار