کد خبر: ۱۹۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
استان‌ها بنا بر سلیقه و اولویت‌های خاص خود، اعتبارات را صرف حق‌الزحمه، تجهیزات و موارد دیگر می‌کردند که این امر موجب نارضایتی کارکنان می‌شد.

 صنعت بیمه-  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به بیمه طلایی فرهنگیان اشاره کرد و گفت: به دلیل محدودیت‌های مالی، از این ماه تا پایان سال قرار شد فقط 50 درصد سهم کارکنان از حقوق آنان کسر می‌شود.
 

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در همایش مسئولان ادارات تعاون و پشتیبانی و تدارکات استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر گفت: با تلاش‌های انجام شده در هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی، بخشی از مشکلات آموزش و پرورش که مزمن هم شده در شرف حل شدن است.

وی با اشاره به ناهماهنگی‌های گذشته استان‌ها در توزیع اعتبارات تخصیص یافته، اضافه کرد: استان‌ها بنا بر سلیقه و اولویت‌های خاص خود، اعتبارات را صرف حق‌الزحمه، تجهیزات و موارد دیگر می‌کردند که این امر موجب نارضایتی کارکنان می‌شد.

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: مقرر شد اعتبار حواله شده به استان‌ها به صورت هماهنگ صرف یک موضوع خاص مثلا ًحق‌الزحمه شود تا مشکلات پرداخت آن در یک استان و عدم پرداخت در استان مجاور آن برای همیشه حل شود و امروز با افتخار اعلام می‌کنیم عدالت نسبی بین استان‌ها برقرار است.

وی با بیان اینکه 98 درصد اعتبارات آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق می‌شود، افزود: تنها 2 درصد به سایر امور از جمله بند (واو) تخصیص داده می‌شود در صورتی که باید حداقل 4 تا 6 درصد باشد.

کیارشی به بیمه طلایی فرهنگیان اشاره کرد و گفت: به دلیل محدودیت‌های مالی، از این ماه تا پایان سال قرار شد فقط 50 درصد سهم کارکنان از حقوق آنان کسر شود.

وی در پایان با توصیه به مدیران به صبر و شکیبایی بر خوشرویی در پاسخگویی و حفظ حرمت مراجعان تأکید کرد و افزود: برای خارج کردن بیمه طلایی از انحصار نیز برنامه‌هایی در دست تهیه است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار