کد خبر: ۱۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
بیمه هنرمندان به عنوان یکی از دغدغه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان محسوب می‌شود.

 صنعت بیمه-  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در حال حاضر چهار هزار هنرمند اصفهانی بیمه هنرمندان هستند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اصفهان، علی تمنایی،  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در نشست صمیمی هنرمندان شهرستان نطنز اظهار داشت: بیمه کردن هنرمندان به عنوان یکی از دغدغه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان محسوب می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از چهار هزار نفر در سطح استان اصفهان از تسهیلات بیمه هنرمندان استفاده می‌کنند، اضافه کرد: هنرمندان شهرستان نطنز که در جایگاه ممتازی قرار دارند، می‌توانند با ارائه مدارک خود به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز از تسهیلات بیمه هنرمندان استفاده کنند.

 

در این دیدار علی مشربی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با ارائه گزارش فعالیت‌های هنری این اداره گفت: با توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، هنری، می‌توان فعالیت‌های هنری را توسعه داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، وی افزود: در حال حاضر در سطح شهرستان 10 انجمن فرهنگی، هنری فعال و پنج آموزشگاه آزاد هنری و نیز دو موسسه فرهنگی و هنری در حال فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: آمادگی ثبت موسسات و آموزشگاه‌ها در این اداره وجود دارد و هنرمندان ضمن مراجعه و گذراندن روند امور اداری نسبت به تاسیس موسسات و آموزشگاه‌ها اقدام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار