کد خبر: ۱۹۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳
مدیرکل بیمه ایران:
قشر فرهنگیان انتظار خاصی از ما دارند و تمام کادر بیمه ایران تلاش می کنند تا این امر به خوبی محقق شود.

صنعت بیمه-  مدیرکل بیمه ایران استان قزوین با اشاره به جایگاه ویژه فرهنگیان ومسوولیت آنان گفت: خدمت به فرهنگیان این استان خدمت به کل جامعه است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران استان قزوین که در اختیار ایرنا قرارگرفته،ˈحسین ملکی راعیˈ در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: از سالها، پیش تعامل گسترده و عمیقی بین بیمه ایران و آموزش و پروش بوده که انتظار می رود این روند روز به روز افزایش یابد.

وی اضافه کرد: انتظار می رود هر چه از زمان قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان می گذرد دو طرف قرارداد تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

مدیرکل بیمه ایران استان قزوین ادامه داد: قشر فرهنگیان انتظار خاصی از ما دارند و تمام کادر بیمه ایران تلاش می کنند تا این امر به خوبی محقق شود.

وی یادآور شد : از ابتدای تاسیس شعبه فرهنگیان تمامی مشکلات شناسایی و تا حدود زیادی بسیاری از آنها از جمله کوتاه شدن زمان واریز هزینه های درمان را مرتفع کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین نیز در این دیدار اظهار کرد: معلم ویترین و آینه تمام نمای یک جامعه است و اگر دانش آموزان مهارتها و ادب اجتماعی را خوب فراگرفته باشند کار همه ما بعد برای تحویل دادن آنها به جامعه آسان خواهد بود.

ˈسالار قاسمیˈ، توسعه یافتگی جامعه را به توسعه یافتگی آموزش و پرورش وابسته خواند و اظهار امیدواری کرد؛ تعامل بیشتری بین دو طرف وجود داشته باشد تا خدمات بهتری به معلمان ارایه شود.

این مسوول خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نظام آموزش و پرورش در همه کشورها بزرگ ترین نیرو و سرمایه انسانی را در اختیار دارد، می تواند یکی از بهترین راه های تحکیم و تقویت هویت ملی بشمار آید و برنامه های درسی به عنوان یکی از ارکان اصلی این نظام می توانند نقشی محوری و کلیدی در شکل گیری هویت ملی ایفا کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار