کد خبر: ۱۹۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۹
مطالبات ۳۰۰ هزار بازنشسته به طور کامل تسویه شده و پیش بینی می‌شود در این مرحله مطالبات نیز حدود ۵۰۰ هزار نفر تسویه خواهند شد.

صنعت بیمه- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت مطالبات 500 هزار بازنشسته کشوری در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش  ایسنا، علی ربیعی امروز صبح در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت هواپیمایی آسمان گفت: در این دوره که هشتمین مرحله مطالبات بازنشستگان پرداخت خواهد شد به هر یک از بازنشستگان کشوری مشمول قانون فوق مبلغ 200هزار تومان به حساب شان در ایام مبارک دهه فجر واریز می‌شود.

به گفته وی، با تلاش و پیگیری‌های صندوق بازنشستگی کشوری تا کنون مطالبات 300 هزار بازنشسته به طور کامل تسویه شده و پیش بینی می‌شود در این مرحله مطالبات نیز حدود 500 هزار نفر تسویه خواهند شد.

ربیعی در ادامه با اشاره به این که جهت‌گیری برنامه‌ها و فعالیتهای صندوق بازنشستگی کشوری در دور جدید مبتنی بر ارتقا و بهبود معیشت اقتصادی و افزایش خدمات فرهنگی و رفاهی به بازنشستگان است، اظهار کرد: این صندوق علاوه بر تعهدات قانونی در زمینه درمان، با اجرای طرح ملی بیمه طلایی و در بخشهای فرهنگی، اجتماعی نیز با اجرای طرح در خانه نمانیم با محوریت سفرهای زیارتی و سیاحتی و راه‌اندازی خانه‌های امید در شهرستانها به بازنشسته‌های تحت پوشش، خدمات متنوع و گوناگونی ارائه می‌دهد.

گفتی است تا کنون صندوق بازنشستگی کشوری بالغ بر یک میلیون و 400 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان واجد الشرایط را پرداخت کرده است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار