کد خبر: ۱۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۲
مدیرکل بیمه ایران در کرمان :
طی هشت ماهه نخست سال جاری ۴۰۰ هزار بیمه‌نامه از سوی بیمه ایران در استان کرمان صادر شده است و ۲۰۰ هزار مورد پرونده خسارت هم داشته‌ایم.

صنعت بیمه- مدیرکل شعبه‌های بیمه ایران در استان کرمان گفت: طرح جامع بیمه روستایی در استان کرمان در حال اجرا است.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حسن عبادآبادی امشب در نشست با مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار داشت: طرح جامع بیمه روستایی از هفته جاری در استان کرمان آغاز شده است.

وی افزود: طرح جامع بیمه روستایی تمام پوشش‌های بیمه‌ای از جمله ساختمان، سرقت، مسئولیت مالی در برابر همسایگان، غرامت فوت و نقص عضو، هزینه پزشکی بیماری‌های ناشی از حوادث، اسکان موقت، محصولات و تجهیزات کشاورزی را دارد.

مدیرکل شعبه‌های بیمه ایران در استان کرمان از پرداخت 500 میلیون تومان خسارت از سوی بیمه ایران به یک شهروند کرمانی طی سال جاری خبر داد و افزود: 600 میلیون تومان غرامت هم به یک مصدوم دیگر به زودی پرداخت می‌شود.

عبادآبادی با اشاره به فروش 144 میلیارد تومانی بیمه ایران در هشت ماهه نخست سال جاری افزود: طی این مدت 76 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده‌ایم.

وی بیان داشت: طی هشت ماهه نخست سال جاری 400 هزار بیمه‌نامه از سوی بیمه ایران در استان کرمان صادر شده است و 200 هزار مورد پرونده خسارت هم داشته‌ایم.

این مسئول با اشاره به اینکه 64 درصد فروش بیمه ایران متعلق به بیمه اتومبیل است، عنوان کرد: بیمه ایران در استان کرمان رتبه دوم را در سطح کشور بعد از مازندران دارد در حالی که مازندران زیان‌ده و کرمان سودده است و شاهد 58 میلیارد تومان سود طی هشت ماهه سال جاری در کرمان بوده‌ایم.

عبادآبادی از فعالیت 170 دفتر فروش و 500 بازاریاب بیمه ایران در استان کرمان خبر داد.

برچسب ها: بيمه روستايي ، كرمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار