کد خبر: ۲۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۲
روستائیان با پرداخت سالانه حداقل ۲۵ هزار تومان می توانند تا سقف ۴۰ میلیون تومان از ۲۴ نوع خدمت این بیمه استفاده کنند.

صنعت بیمه-  رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد: با ابلاغ معاون اول ریاست جمهوری ، طرح جامع بیمه حوادث در 10 هزار روتا اغاز می شود.


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، سیدعباس پورهاشمی در جمع مدیران کل امور روستایی استانداری های کشور افزود: بیمه جامع حوادث روستایی با همکاری شرکت سهامی بیمه ایران اجرا می شود و دفترچه های آن را پست بانک در روستاهای کشور توزیع می کند.


پورهاشمی افزود: روستائیان با پرداخت سالانه حداقل 25 هزار تومان می توانند تا سقف 40 میلیون تومان از 24 نوع خدمت این بیمه استفاده کنند.


وی گفت: روستائیان همچنین در صورت تمایل می توانند با پرداخت مبالغ 50 یا 75 هزار تومان سقف خدمات دریافتی خود را از این بیمه ها افزایش دهند.
رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری افزود: این بار قرار است بیمه ایران به روستاها برود و عوامل پست بانک به عنوان نمایندگان بیمه ایران کارهای روستایی ها را در خود روستا انجام دهند.


پورهاشمی همچنین به سازماندهی حمل و نقل روستایی اشاره کرد و گفت: براساس مصوبه دولت قرار است دو هزار روستا زیرپوشش این طرح قرار گیرند و با ارائه تسهیلات دولتی خودروهای عمومی مناسب برای حمل و نقل روستایی ها طراحی و اجرا شود.


وی با بیان اینکه تاکنون حدود 200 روستا خودروهای خود را دریافت کرده است ، افزود: زمینه خرید 6 هزار دستگاه دیگر نیز فراهم شده است.


پورهاشمی ، محرومیت زدایی از روستاها را از اهداف مهم دولت ها بعد از پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: کارهای بزرگی شده اما کارهای بزرگ دیگری مانده است که باید به سرانجام برسد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار