کد خبر: ۲۰۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۳
بیمه‌ها خدمات بیشتری بدهند مردم از آنان استقبال می‌کنند .

صنعت بیمه- ‌استاندار خراسان‌شمالی گفت: حضور بیمه در جبران خسارت ناشی از حوادث غیرمترقبه به خدمات‌رسانی توسط دستگاه‌های اجرایی کمک و آن را تسریع می‌کند.


به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، سیدعلی اکبر پرویزی در دیدار مدیران بیمه ایران در استان افزود: مسیر جبران خسارت از استانداری تا دولت ممکن است زمان بگیرد و به ناچار از منابع داخلی به صورت موقت استفاده می‌شود اما اگر بیمه به موقع خسارت حادثه‌دیدگان را جبران کند، همت دستگاه‌های اجرایی به فوریت صرف راه سازی و امور ضروری دیگر می‌شود و ابعاد حادثه سریع‌تر محدود می‌شود.وی با اشاره به این نکته که اگر بیمه در مسائل گوناگون زندگی مردم وارد شود، مردم را در مقابل مشکلات و حوادث حفاظت می‌کند، گفت: یکی از دلایل توجه و استقبال مردم از بیمه‌ها پرداخت راحت خسارات است و مردم نباید در جبران خسارات خویش به دردسر و سختی بیفتند.پرویزی با تاکید بر این موضوع که اگر بیمه‌ها خدمات بیشتری بدهند مردم از آنان استقبال می‌کنند افزود: وزارت کشور نیز برای ورود بیشتر بیمه‌ها برنامه دارد تا خدمات گسترده‌تری به آحاد مردم ارائه شود.


در این نشست مهدی دانش مدیرکل بیمه ایران خراسان‌شمالی نیز گفت: صنعت بیمه در خراسان‌شمالی توسعه یافته نیست در حالی که 15 شرکت بیمه در استان فعالیت دارند و از بین آنها فقط بیمه ایران بیمه‌ای دولتی است.


وی اظهارکرد: اگرچه بیمه یک شرکت بازرگانی است اما فقط بحث انتفاع و اقتصاد برای ما مطرح نیست و با بنیاد شهید و کمیته امداد و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان قرارداد داریم.


مهدی ناطقی معاون فنی بیمه ایران در خراسان‌شمالی نیز گفت: استان ما استانی حادثه‌خیز است و ما به دنبال طرح جامعی برای بیمه مردم هستیم و این فعالیت‌ها را در مورد روستاها نیز گسترش دادیم و بیمه روستائیان مسیر خوبی را طی می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار