کد خبر: ۲۰۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۴
۱۲۶ محیط بان یوز ایرانی نیز بیمه نامه رایگان تکمیلی درمانی با پوشش مناسب، ارائه می شود.

 

 صنعت بیمه- یوزهای ایرانی و محیط بانهای آنها بسته بیمه ای از جمله بیمه نامه عمر ، حوادث ، مسئولیت مدنی و درمان تکمیلی از بیمه دانا دریافت کردند.
 


به گزارش اکو ویژن،‌ لزوم حفاظت از محیط زیست هر روز بیشتر از روز پیش در فرهنگ مردم کشور ما جای خود را باز می کند و در این میان نهاد های مالی نیز با توجه به حساسیت های اجتماعی و در قالب بخشی از وظایف اجتماعی خود حمایتاز حفظ محیط زیست را در مجموعه وظایف خود گنجانیده اند،‌از جمله جدید ترین نمونه از این نوع ارایه پوشش بیمه یوز ایرانی و محیط بانان آنان از سوی شرکت بیمه دانا است. این شرکت بیمه برای پوشش بیمه ای یوزپلنک آسیایی (‌یوز ایرانی) و محیط بانانشان بسته بیمه ای ویژه ای را تهیه و ارایه کرده اند.


درباره بیمه یوز ایرانی بیژن صادق، مدیرعامل بیمه دانا، توضیح داد: شرکت متبوع وی در راستای مسئولیت های اجتماعی خود پروٍژه ای را در زمینه حمایت از یوز ایرانی تعریف و بیمه نامه رایگانی را در اختیار سازمان محیط زیست قرار می دهد تا در صورت مرگ غیرطبیعی هر یوز ایرانی، مبلغ 50 میلیون تومان به حساب صندوق حمایت از یوز ایرانی، واریز شود.


به گفته صادق، برای 126 محیط بان یوز ایرانی نیز بیمه نامه رایگان تکمیلی درمانی با پوشش مناسب، ارائه می شود، همچنین این بیمه، بیمه نامه رایگان مسئولیت مدنی را برای محیط بانان و محافظان یوز ایرانی تقبل کرده است.

بر اساس تصمیمات هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، بیمه نامه حوادث گروهی نیز به صورت رایگان برای حافظان و محیط بانان یوز تهیه و صادر می شود.


نکته این که ارائه بیمه نامه آتش سوزی رایگان برای پاسگاههای محیط بانی از دیگر خدمات ارایه شده در بسته بیمه ای شرکت بیمه دانا اعلام شده است همچنین، بیمه نامه عمر یوز طرحی منحصر به فرد در کشور محسوب می گردد است و برای اولین بار اجرا شده که امید می رود باعث شود نسل یوز ایرانی برای آیندگان حفظ شود.

گفتنی است : بیمه دانا اعلام کرده است که از طرح های مختلفی که در راستای حفاظت بیشتر از نسل ی وز ایرانی باشد حمایت به عمل خواهد آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار