کد خبر: ۲۱۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
روستاییان با بیمه حوادث در خصوص محصولات کشاورزی و حوادثی چون سیل، زلزله، تگرگ، صاعقه، طوفان، آتش سوزی و انفجار بیمه می‌شوند.

 صنعت بیمه-  معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بندر آستارا از اجرای طرح بیمه حوادث روستاییان در این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.


محمد کرمزادگان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بندر آستارا با بیان این مطلب به خبرگزاری شبستان از گیلان گفت: این طرح بستری را برای روستاییان فراهم می‌آورد که آنها دغدغه‌ایی در خصوص حوادث و خسارات خود نداشته باشند.

 

وی با بیان اینکه در این نوع بیمه‌ها قیمت‌ها سبک و کم‌تر است، افزود: روستاییان با بیمه حوادث در خصوص محصولات کشاورزی و حوادثی چون سیل، زلزله، تگرگ، صاعقه، طوفان، آتش سوزی و انفجار بیمه می‌شوند.

 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بندر آستارا، بیمه را یک پشتیبان برای روستاییان در مواجه با بلایای طبیعی و غیرطبیعی دانست و خاطر نشان کرد: طرح جامع بیمه حوادث روستاییان تدبیر مناسبی است که در راستای نیاز ساکنین روستایی تدارک دیده شده است.

 
این مقام مسئول افزود: برای اجرای این طرح در روستاها جلسات کارشناسی با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی در محل فرمانداری آستارا در حال برگزاری است و پس از این نشست‌ها طرح بیمه حوادث روستاییان اجرایی می‌شود.

 
کرمزادگان گفت: روستاییان با توجه به شرایط مالی خود می‌توانند در این بیمه عضو شوند.

 
شایان ذکر است، در قالب اجرای این طرح مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و بیمه ایران نیز تسهیلاتی به بیمه شدگان ارائه خواهد داد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار