کد خبر: ۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۴
شهردار بهشهر:
تا كنون در حدود 35 درصد عملیات امدادرسانی در حوزه بهشهر توسط شهرداری انجام شده است كه به دلیل وسعت و حجم بالای سیل كار عملیاتی همچنان ادامه دارد.

صنعت بیمه -  شهردار بهشهر  با اشاره به اینكه 80 درصد منازل سیل زده در فراش محله و كوه خیل فاقد پروانه ساختمانی هستند، اظهار داشت: تنها حدود 15 درصد منازل سیل زده دارای بیمه بوده اند.

 

به گزارش ایلنا از بهشهر، قاسم جعفری یكشنبه شب در پنجمین ستاد بحران سیل بهشهر در فرمانداری این شهرستان گفت: تا كنون در حدود 35 درصد عملیات امدادرسانی در حوزه بهشهر توسط شهرداری انجام شده است كه به دلیل وسعت و حجم بالای سیل كار عملیاتی همچنان ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: خدمات رسانی به مردم و رضایتمندی آنان از جمله وظایف ماست كه در این راستا 520 نفر نیروی انسانی و تجهیزات لجستیك و ماشین آلات از شهرداری های كل مازندران بكارگیری شدند.

 

معاون هلال احمر بهشهر نیز در سخنانی وظیفه ذاتی هلال احمر در مرحله اول نجات جان مصدوم د انست و خاطر نشان كرد: اسكان و توزیع غذا نیز از دیگر وظایف ماست و لجن كشی، آب كشی و حتی ساخت منازل نیز در صورت نیاز در مرحله بعدی كار ما قرار دارد و ما با تمام توان وارد خواهیم شد.

 

وی افزود: تا كنون به 170 خانوار در محله فراش محله و كوه خیل بهشهر تغذیه و وسائل زیستی تحویل 200 نیروی همكار و امدادگر از سراسر استان مازندران و حتی گلستان در سیل بهشهر بكارگیری شدند.

 

حسینیان در ادامه خواستار همكاری همه جانبه نیروی انتظامی در تامین امنیت گروههای امداد رسان در منطقه شد.

 

مدیر آب و فاضلاب شهری بهشهر نیز گفت: تا كنون 900 میلیون تومان به تاسیات آبرسانی ما در بهشهر در سیل خسارت وارد شده است.

 

غلامرضا زارع اشرفی اظهار داشت: در جریان سیل بهشهر چهار حلقه چاه آب شرب دچار آسیب‌دیدگی شده كه خوشبختانه 3 دستگاه چاه بهسازی شده و یک حلقه چاه 100 درصد تخریب و یک چشمه با آبدهی 80 لیتر در ثانیه از مدار بهره‌برداری خارج شده است.

 

وی گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در این شهرستان اکیپ‌های بحران و سیار شرکت آب و فاضلاب مازندران از سراسر استان برای رفع مشکل آبرسانی مردم این شهرستان به محل اعزام شدند.

 

زارع افزود: در حال حاضر آب شرب همه مناطق سیل زده در فراش محله، کوه خیل، پل برزو، بز پل، مهدیه، گلستان، صاحب‌الزمان و ابوعمار برقرار شده است، افزود: تا رفع مشکل مردم این مناطق همچنان اکیپ‌های بحران شرکت در مناطق سیل‌زده مشغول فعالیت هستند.

برچسب ها: بهشهر ، سیل‌زده ، بیمه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار