کد خبر: ۲۱۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۳

صنعت بیمه-  مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل از آغاز اجرای طرح جامع بیمه حوادث روستاییان در این استان خبر داد.


 
نصیب نجفی  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دهیاری های شهرستان نمین از روستاییان خواست برای بیمه خود در برابر حوادث مختلف با این بیمه همکاری کنند.

وی گفت: در ارزیابی عملکرد سال 91 دهیاری های استان از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور ، دهیاری روستای نوجه ده شهرستان نمین در 65 آیتم مختلف رتبه برتر را در بین 873 دهیاری استان به خود اختصاص داده است.

وی افزود: در این ارزیابی دهیاری های محمود آباد طالقان پارس آباد و روستای قره قیه مشگین شهر نیز به ترتیب رتبه های دوم و سوم استانی را کسب کرده اند.

وی همچنین از تشکیل صندوق خرده تامین مالی روستاییان در 50 روستای شهرستان نمین خبر داد و گفت: این صندوق ها می توانند با اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغال به نیازمندان روستایی گام موثری برای حل مشکلات و کمک به معیشت روستاییان بردارند.

به گزارش ایرنا ، سیدتقی دریتیم فرماندار نمین هم در این جلسه از مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خواست برای آشنا سازی بیشتر دهیاران با مسائل عمرانی برای افزایش ضریب امنیتی و اجرایی پروژه های عمرانی به صورت امانی در روستاها نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای دهیاران اقدام کنند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: