کد خبر: ۲۱۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۲
تخفیف ۳۰ درصدی آتش سوزی بیمه توسعه بر اساس نرخ های مصوب بیمه مرکزی و در راستای تخفیفات ارائه شد.

 

 

صنعت بیمه- شرکت بیمه توسعه به مناسبت ایام ا... دهه فجر تخفیفات ویژه ای در فروش رشته های عمر، حوادث، بیمه های مسافرتی، بدنه و آتش سوزی ارائه می کند.
  

به گزارش اکو ویژن ، شرکت بیمه توسعه بیمه گذارانی که در ایام دهه فجر نسبت به خرید بیمه نامه طرح آتیه و پیش آهنگ زندگی اقدام می کنند، از یک ماه تخفیف در پرداخت حق بیمه برخوردار می شوند.


بر اساس همین گزارش به مناسبت ایام دهه مبارک فجر به کلیه تخفیف های بیمه بدنه نیز 10 درصد افزوده شده و سقف تخفیفات در نظر گرفته شده 70 درصد است.


در این راستا و در زمینه بیمه های آتش سوزی، تخفیف 30 درصدی شرکت بیمه توسعه به افرادی که نسبت به خرید بیمه نامه آتش سوزی در ایام فرخنده دهه فجر اقدام می کنند تخصیص می یابد و گفتنی است تخفیف 30 درصدی آتش سوزی بیمه توسعه بر اساس نرخ های مصوب بیمه مرکزی و در راستای تخفیفات ارائه شده در این زمینه بوده ، ضمن آن که این تخفیف شامل کلیه ریسک های صنعتی و غیر صنعتی و کلیه صدوری های مالی نیز می باشد.


روابط عمومی شرکت بیمه توسعه در پایان اعلام کرد به مناسبت ایام دهه مبارک فجر کلیه بیمه نامه های حوادث انفرادی و حوادث خارج از کشور (مسافرتی) با 15 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.
 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار