کد خبر: ۲۱۹۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
پوشش های تمام خطر از صنعت بیمه خریداری شود تا در موقع بروز چنین حوادثی دولت نگران جبران خسارت نباشد وصنعت بیمه کشور این بار را به دوش بکشد.

 صنعت بیمه-  درس های مدیریتی حاصل از بحران برف شمال را برجسته کنیم تا با آمادگی و سرعت بیشتر در برابر حوادث طبیعی آینده حاضر شویم .


به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر کاردگر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در سفر خود به غرب استان مازندران و دیدار با فرماندارهای چالوس و تنکابن به طور نمادین به چند تن از افراد تحت پوشش بیمه آسیا، چک خسارت آنها را اهدا کرد.


مدیر عامل بیمه آسیا، عدم آمادگی برای رویارویی با حوادث و بلایای طبیعی را یک ضعف جدی برشمرد و اظهار داشت: باید با برنامه ریزی اصولی و صحیح، مقدمات مدیریت پیشگیری و مقابله همه جانبه با بحران طبیعی را فراهم آوریم.


ایشان اعلام نمودند برای حضور موثرتر صنعت بیمه در حوادث طبیعی از بودجه حوادث غیرمترقبه ، پوشش های تمام خطر از صنعت بیمه خریداری شود تا در موقع بروز چنین حوادثی دولت نگران جبران خسارت نباشد وصنعت بیمه کشور این بار را به دوش بکشد.


نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا حضور استاندار و معاون عمرانی استاندار از روز نخست تا پایان بحران ناشی از بارش برف سنگین در غرب مازندران و مدیریت مستقیم ایشان رابسیار موثر و نجات بخش دانست.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار