کد خبر: ۲۲۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
در این طرح، دارندگان بیمه بدنه نوین می‌توانند از خدمات امداد‌رسانی شرکت رفاه ایرانیان استفاده کنند.

صنعت بیمه-  بر اساس تفاهم‌نامه‌ای كه میان شركت بیمه نوین و شركت امداد خودرو رفاه ایرانیان امضا شد، از این پس خریداران بیمه بدنه خودرو از شركت بیمه نوین، می توانند از خدمات امداد جاده‌ای به صورت رایگان استفاده كنند. 

 

 به گزارش خبرنگار ماهنامه افق بیمه غلامعلی غلامی، مدیرعامل بیمه نوین در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با بیان این كه رعایت حرمت، حقوق و جایگاه مشتریان شرکت یکی از عمده‌ترین وظایف مدیران و کارکنان آن تلقی می‌شود، گفت: برنامه‌های بیمه نوین بر اساس سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان طراحی شده است.

 

 وی با بیان اینکه امداد، مساله‌ای مغفول مانده در كشور ماست، افزود: در این طرح، دارندگان بیمه بدنه نوین می‌توانند از خدمات امداد‌رسانی شرکت رفاه ایرانیان استفاده کنند، به طوری که «حمل خودروهای متوقف بیمه‌گزاران نوین بنا به تشخیص شرکت امدادخودرو رفاه ایرانیان تا اولین شهر در مسیر مقصد بیمه‌گزار و تحویل در تعمیرگاه مجاز» از مفاد این قرارداد است.

 

 غلامی با اشاره به اینکه در فاز اول، بیمه نامه‌های جدید بدنه مشمول برخورداری از کارت ارمغان نوین می‌شوند، گفت: این طرح از اواخر اسفندماه اجرایی خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم حدود 50 هزار نفر در این طرح از کارت بیمه ارمغان نوین به صورت رایگان برخوردار شوند.

 

   وی با بیان این‌که مشتریان شرکت امداد خودروی رفاه از تخفیف بیمه بدنه به میزان 20 درصد برخوردار خواهند شد گفت: همچنین تخفیف بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی به میزان 15 درصد و همچنین 25 درصد تخفیف در سایر بیمه نامه‌ها از دیگر مزیت‌های این طرح خواهد بود.

 

 همچنین علیرضا برنجی، مدیرعامل شرکت امدادخودرو رفاه ایرانیان توضیح داد: از ویژگی‌های این کارت ارائه خدمات رایگان به افراد واجد شرایط، کاهش زمان انتظار امدادخواهان در جاده‌ها و همچنین تعمیر در محل خواهد بود. ضمن آن که این خدمات به خودروهای خارجی و داخلی ارائه می‌شود.

 

   وی اظهار کرد:‌این طرح در قالب سه بسته با مبالغ متفاوت تهیه شده که بالاترین رقم این خدمات 20 هزار تومان است. به گفته او، این رقم برای امداد در دوره هفته‌ای تعیین شده، اما قابل تمدید است.

نام:
ایمیل:
* نظر: