کد خبر: ۲۲۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
مدیر عامل بیمه ایران :
بیمه ایران درسال ۸۸ برای نخستین بار درفرآیند تعالی سازمانی شرکت و گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی دریافت کرد.

صنعت بیمه-  مدیر عامل شرکت بیمه ایران اعلام کرد : حق بیمه تولیدی این بیمه تا پایان دی ماه بیش از 54 هزار میلیارد ریال بوده است و پیش بینی می شود تا پایان سال به بیش از 61 هزار میلیارد ریال برسد.

محمود امرالهی گفت: در نه ماه نخست سال جاری بیش از 12 میلیون فقره بیمه نامه و 8 میلیون فقره پرداخت خسارت و هزینه به بیمه گذاران ( در مجموع بیش از 31 هزار میلیارد ریال خسارت ) پرداخت شده است.


واحد مرکزی خبر ، امرالهی همچنین پرداخت خسارت به بیش از یک میلیون نفر در قالب خسارت بدنه خودرو و همچنین پرداخت 6 میلیون فقره بیمه درمانی را از دیگر عملکرد های بیمه ایران اعلام کرد.بنابر این گزارش شرکت سهامی بیمه ایران برای دومین بار از مرکز مطالعات تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی ، لوح تقدیر سه ستاره درگروه خدمات گرفت. به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ؛این لوح تقدیر روز دوشنبه در جریان معرفی برترین های گروه های ساخت و تولید، خدمات و سلامت در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما اهدا شد.

 

کارشناسان تعالی سازمانی در ارزیابی خود از بیمه ایران ؛ رهبری، استراتژی، رضایتمندی کارکنان و مشتریان،درآمد و همچنین افزایش کیفت محصولات و خدمات ، تسریع درپرداخت خسارت زیان دیده گان و ایجاد امنیت روانی در جامعه هدف را به صورت سراسری بررسی و نتیجه گیری کرده اند.


بیمه ایران درسال 88 برای نخستین بار درفرآیند تعالی سازمانی شرکت و گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی دریافت کرد. درسال 89 این شرکت باردیگر درمعرض ارزیابی کارشناسان مرکز تعالی سازمانی قرارگرفت و این بار موفق به دریافت لوح دو ستاره شد.

 


درسال 90 روند روبه رشد بیمه ایران درتعالی سازمانی ادامه یافت و لوح تقدیرنامه سه ستاره مرکزمطالعات تعالی سازمانی را به خود اختصاص داد که در سال جاری هم به این شرکت تعلق گرفت.


رشد تعالی سازمانی درشرکت ها با رضایتمندی تمامی ذینفعان اعم از درون و برون سازمانی رابطه مستقیمی دارد و در نهایت رشد فروش و سود آوری را به همراه خواهد داشت.


تعالی سازمانی موسسات درجهان، براساس سه مکتب اروپا،آمریکا و ژاپن ارزیابی می شود که شرکت سهامی بیمه ایران مدل EFQM (بنیاد مدیریت کیفیت اروپا) را بومی کرده است.
 
 
 

برچسب ها: بیمه ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار