کد خبر: ۲۲۲۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۸
ورزشکاران در صورت داشتن بیمه ورزشی می توانند خدمات پزشکی از جمله جراحی را تا سقف هفت میلیون تومان به صورت رایگان دریافت کنند.

صنعت بیمه-   رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو و نیم میلیون ورزشکار در سراسر کشور تحت بیمه ورزشی قرار دارند و از خدمات مختلف پزشکی استفاده می کنند، از افزایش نرخ تعرفه بیمه ورزشکاران خبر داد.


«لطفعلی پورکاظمی»  در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به نرخ تورم در کشور، مبلغ تعرفه بیمه ورزشکاران از هشت هزار تومان به 10 هزار تومان ارتقا یافته است و ورزشکاران میتوانند از 600 دفتر بیمه ورزشی در شهرستان ها و شهرها خدمات مختلف پزشکی متناسب با آسیب دیدگی یا مصدومیت خود دریافت کنند.

به گفته پورکاظمی، ورزشکاران در صورت داشتن بیمه ورزشی می توانند خدمات پزشکی از جمله جراحی را تا سقف هفت میلیون تومان به صورت رایگان دریافت کنند.

وی ادامه داد: ورزشکاران بیمه شده همچنین می توانند به عنوان یک ورزشکار سازمان یافته از تمامی امکانات پزشکی، آموزشی و پژوهشی فدراسیون یا هیات های پزشکی ورزشی استفاده کنند.

پورکاظمی در خصوص موضوعات مطرح شده در مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی نیز گفت: طرح های تقویم سال آینده در این جلسه مطرح شد و به تصویب رسید، ضمن اینکه بر این مساله تاکید شد که تمامی ورزشکاران با بیمه پزشکی می توانند از تمامی خدمات پزشکی و توانبخشی به صورت رایگان استفاده کنند.

وی، ارتقای آموزش پزشکی ورزشی و مبارزه با دوپینگ، ارزیابی مکمل های مجاز و غیرمجاز، استمرار برنامه برای کسب کرسی های بین المللی در حوزه پزشکی و ورزشی و دوپینگ، شرکت در کنگره های پزشکی ورزشی و به روزرسانی دانش مربیان و ورزشکاران از طریق برگزاری دوره های آموزشی را از جمله برنامه ها و طرح های فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 92 اعلام کرد که در این مجمع مطرح شد و به تصویب رسید.

مجمع سالانه پزشکی ورزشی، امروز (چهارشنبه) با حضور «نصرالله سجادی» معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی، «لطفعلی پورکاظمی» رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و روسای هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور در هتل انقلاب تهران برگزار شد.

ارایه عملکرد یک ساله فدراسیون پزشکی ورزشی و مشکلات هیات های استانی در ارایه خدمات به ورزشکاران، از جمله موضوعات مطرح شده در این مجمع سالانه بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار