کد خبر: ۲۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۸
بیمه آسیا به خریداران ‌دزدگیر اتومبیل با برند ماجیکار، تضمین می‌دهد که اگر خودروی مجهز به این سیستم، سرقت‌ شود،‌ بیمه خسارت مصرف کننده را تا ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند.

صنعت بیمه-   مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای ردای امید گفت: در صورتی که خودرو‌یی مجهز به سیستم‌های امنیتی مشخص تحت قرارداد با بیمه آسیا باشد، این شرکت بیمه‌ای ۳۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در ارائه بیمه‌نامه بدنه آن خودرو اعمال می‌کند.به گزارش تراز به نقل از صبحانه، منوچهر آهن‌خواه امروز در نشست خبری در ارتباط با بیمه‌های اتومبیل و سیستم‌های ایمنی و بازدارنده سرقت خودرو که در ساختمان مرکزی بیمه آسیا برگزار شد، اظهار داشت: در تمام دنیا، بیمه، به عنوان شخص ثالث و در قالب تضمین کننده کیفیت محصول، وارد می‌شود و این اطمینان خاطری برای خریدار است.

وی با اشاره به قرارداد بیمه آسیا با یکی از برند‌های تولید و وارد کننده ‌سیستم‌‌ ایمنی خودرو، گفت: بیمه آسیا به خریداران ‌دزدگیر اتومبیل با برند ماجیکار، تضمین می‌دهد که اگر خودروی مجهز به این سیستم، سرقت‌ شود،‌ بیمه خسارت مصرف کننده را تا ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند.

آهن‌خواه با بیان اینکه تعیین خسارت بر اساس ‌ارزش روز وسیله نقلیه خواهد بود، اضافه کرد: این مورد با حمایت بخش بیمه‌های اتومبیل بیمه آسیا انجام شده است.

وی اضافه کرد: در واقع تعهد بیمه‌گر برای هر خودرو که مجهز به این سیستم باشد ‌و کارت بیمه را طبق ضوابط برای این شرکت ارسال کند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است که با درخواست مالک اتومبیل در چهارچوب ضوابط بیمه قابل افزایش خواهد بود.

آهن‌خواه ادامه داد:‌ خودروهای مجهز به سیستم ایمنی مذکور، بدون سابقه قبلی در بیمه بدنه، تا ۳۰ درصد مشمول تخفیف ‌می‌شوند البته این رقم بسته به شرایط، تا ۷۰ درصد قابل افزایش است ضمن آنکه ‌تخفیف ۱۵ درصدی مازاد ثالث و امکان پرداخت اقساطی حق بیمه، از دیگر مزایای بیمه آسیا، برای دارند‌گان این سیستم ایمنی خودرو است.


بنابراین گزارش در ادامه این مراسم عضو هیئت مدیره شرکت پارس قطعه، با بیان اینکه از ۱۵ سال سابقه سرویس‌دهی در حیطه تجهیز خودرو‌ها به سیستم‌ ایمنی برخوردار هستیم، گفت: البته محصولات مشابه و تقلبی در بازار وجود دارد که سازمان حمایت از مصرف‌کننده نیز در ارتباط با کالاهای تقلبی فعالیت‌هایی انجام داده است.


ضمن آنکه بخش حقوقی ما نیز با سازمان تعزیرات وارد مذاکره شده است؛ عرضه این محصولات با قیمت‌های پایین نوعی رقابت ناسالم را در بازار به وجود آورده و تنها به واسطه قیمت پایین سعی در جذب مشتری می‌کنند.یاسر ابراهیمی با بیان اینکه خودرو باید حتماً به لوازم بازدارنده سرقت نظیر دزدگیر حرفه‌ای مجهز باشند، اضافه کرد: با وجود نظارت‌های متعددی که در این حوزه صورت گرفته است، متأسفانه بخش زیادی از دزدگیرهای موجود در بازار به صورت قاچاق وارد می‌شود و از کیفیت مطلوب برخوردار نیست.وی بیان کرد: ‌خریداران این سیستم‌های بازدارنده سرقت خودرو که به صورت غیر رسمی وارد کشور شده‌اند از خدمات پس از فروش برخوردار نیستند و خریداران این دزدگیرها با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار