کد خبر: ۲۲۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
بیمه گذارانی که چند فقره بیمه نامه کوتاه مدت متوالی بدون سابقه خسارت خریداری کنند که مجموع آن یک سال شود، می توانند از تخفیف یکساله بهره مند شوند.

صنعت بیمه- معاون فنی شرکت بیمه ایران اعلام کرد : به منظورتامین رفاه و امنیت دارندگان وسایل نقلیه زمینی فاقد بیمه نامه، فروش بیمه نامه شخص ثالث کوتاه به مناسبت فرارسیدن سال نو آغاز شده است.


به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ محمد حیدری با اشاره به اینکه ‌بیمه نامه مذکور در سه بسته کوتاه مدت دو ماهه(60 روز)، چهارماهه (120 روز) و شش ماهه(180 روز)‌ طراحی شده است ، افزود: این بسته برای آن دسته از بیمه گذارانی که توان خرید بیمه نامه یکساله را به صورت یکجا ندارند طراحی شده و فرصت خوبی است تا بتوانند از خدمات بیمه ای بهره مند شوند.


وی با بیان اینکه تمامی دارندگان وسایل نقلیه به جز وسایل نقلیه صفرکیلومتر وموتورسیکلت می توانند این بیمه نامه را خریداری کنند، اظهار داشت:‌ درحال حاضر بیش از 20 درصد از خودروها بیمه نامه شخص ثالث ندارد و هرلحظه ممکن است برای خود و دیگران ایجاد مشکل کند.

حیدری افزود : به همین خاطر این بیمه نامه را برای تامین آسایش و امنیت روانی آنان طراحی کرده ایم تا با خیالی آسوده از وسیله نقلیه خود استفاده کنند.


معاون شرکت بیمه ایران با اشاره به آمادگی سراسری شعب و نمایندگی های این شرکت برای صدور این بیمه نامه تصریح کرد: ‌دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی که خودروشان فاقد بیمه نامه است از هم اکنون می توانند به شعب صدور و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور مراجعه و این بیمه نامه را خریداری کنند.


حیدری در باره اینکه آیا این بیمه نامه تخفیف نیز دارد ، گفت: به بیمه نامه های کوتاه مدت تخفیف عدم خسارت اعطا نمی شود و نمی تواند از تخفیف بیمه نامه های شخص ثالث استفاده کند.


وی اظهار داشت : البته بیمه گذارانی که چند فقره بیمه نامه کوتاه مدت متوالی بدون سابقه خسارت خریداری کنند که مجموع آن یک سال شود، می توانند از تخفیف یکساله بهره مند شوند.


حیدری درباره جرایم دیر کرد خودروهای فاقد بیمه نامه پیش از صدور بیمه نامه جدید نیز گفت: طبق قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی درمقابل شخص ثالث، جرایم دیرکرد به خودروهای فاقد بیمه نامه تعلق می گیرد و دارندگان این وسایل نقلیه باید این جرایم را همراه با حق بیمه نامه شخص ثالث جدید بپردارند تا بیمه نامه دریافت کنند.
 
 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار