کد خبر: ۲۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰
لغو رزرو اینترنتی به صورت همزمان در بازه زمانی رزرو امکان پذیر است اما از تاریخ ۲۱ تا ۲۵ اسفند نیز می‌توان با مراجعه به سایت www.eskanmedu.ir نسبت به لغو رزرو اقدام کرد.

صنعت بیمه-  مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی از ۲۸ اسفند آغاز می‌شود، گفت: تمام افراد حاضر در مراکز اسکان در مدت حضورشان تحت پوشش بیمه حوادث هستند.فرشید سیاری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در رابطه با اسکان نورزوی فرهنگیان اظهار داشت: رزرو خانه‌های معلم از اول اسفند آغاز شده و تا دو هفته ادامه دارد اما رزرو اینترنتی مراکز اسکان موقت یعنی مدارس از 10 اسفند آغاز شده و تا 20 اسفند ادامه دارد.

وی افزود: لغو رزرو اینترنتی به صورت همزمان در بازه زمانی رزرو امکان پذیر است اما از تاریخ 21 تا 25 اسفند نیز می‌توان با مراجعه به سایت www.eskanmedu.ir نسبت به لغو رزرو اقدام کرد.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه 20 درصد ظرفیت اسکان نوروزی به رزرو اینترنتی اختصاص داده شده است، گفت: تا کنون 10 هزار نفر اقدام به رزرو اینترنتی مراکز اسکان کرده‌اند البته 80 درصد ظرفیت پذیرش به صورت حضوری است که از عصر 28 اسفند فرهنگیان در ستادهای اسکان به صورت حضوری پذیرش می‌شوند.

سیاری ادامه داد: تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان افزایشی نیافته و همانند همان تعرفه تابستان است.

وی بیان کرد: به استان‌ها اعلام شده است که از 28 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی که فرهنگیان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش اسکان داده می‌شوند، بیمه شوند. وزارت آموزش و پرورش به صورت متمرکز اقدام به بیمه کردن کارکنان و مهمانان حاضر در مراکز اسکان نوروزی کرده است.

به گزارش تسنیم،‌ 10 هزار مدرسه،‌ 50 پردیس دانشگاه فرهنگیان و 50 اردوگاه آموزشی و تربیتی که در مجموع شامل 98 هزار کلاس درس و اتاق می‌شود آماده اسکان فرهنگیان در نوروز 93 هستند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار