کد خبر: ۲۲۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۴
هموطنان عزیز می توانند تنها با پرداخت مبلغ ۵۰،۰۰۰ ریال بسته حوادث نوروزی بیمه دانارا خریداری کنند و از پوشش های بیمه ای مزبور بمدت یک ماه برخوردارگردند.

صنعت بیمه- شرکت بیمه دانا بمنظور ایجاد آرامش خاطر هموطنان عزیز در هنگام مسافرت ها ی نوروزی و از 25 اسفند ماه جاری بیمه حوادث نوروزی را عرضه می کند.
  

 

به گزارش اکو ویژن، عباس رنجبر کلهرودی ، مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا با اعلام خبر فوق افزود : شرکت بیمه دانا بعنوان اولین شرکت تخصصی در بیمه های اشخاص در کشور با ارائه انواع بیمه های زندگی و حوادث ، از نهاد خانواده و اعضای آن در مقابل ریسک های مختلف حمایت کرده است و بهمین منظور و بمناسبت فرا رسیدن سال نو و ایام تعطیلات پیش رو ، بیمه حوادث نوروزی را جهت فراهم ساختن آسودگی خاطر آحاد مردم در ایام مذکور ارائه می نماید که هریک از هموطنان عزیز می توانند تنها با پرداخت مبلغ 50،000 ریال بسته حوادث نوروزی بیمه دانارا خریداری کنند و از پوشش های بیمه ای مزبور بمدت یک ماه برخوردارگردند.


مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا یاد آور شد ؛ متاسفانه حوادث زیادی بویژه حوادث رانندگی زندگی و آرامش ما را تهدید می کند و موجب ایجاد لطمات جبران ناپذیری می گردد.تعداد حوادث رانندگی ،مصدومان و مجروحان و ازدست رفتگان ناشی از حوادث رانندگی در کشور فراتر از استانداردهای بین المللی و یک فاجعه ملی است .

بدیهی است با عرضه بیمه از طرف شرکت های بیمه و خرید آن توسط مردم ، نمی شود از بروز حادثه جلوگیری کرد ؛ اما با استفاده از پوشش های بیمه ای قطعا می توانیم از پیامد های اقتصادی ناشی از حوادث تا حدود زیادی بکاهیم.


رنجبرکلهرودی افزود با توجه به مزایای بسیار زیاد بیمه های حوادث پیشنهاد می گردد کلیه هموطنان عزیز این بیمه نامه را در هر سال برای کلیه اعضای خانواده خریداری نمایند و بیمه حوادث نوروزی نیز این فرصت را فراهم ساخته است تا کسانی که بیمه نامه سالانه ندارند لااقل در ایام تعطیلات و مسافرت های نوروزی با آرامش بیشتری مسافرت کنند


 نامبرده در پایان گفت: بیمه نامه حوادث نوروزی علاوه بر شعب و نمایندگی شرکت بیمه دانا در سراسر کشور از طریق برخی از موسسات بویژه مجریان طرح های اسکان نوروزی ، هتل ها و... که پذیرای مسافران نوروزی هستند نیز قابل دریافت می باشد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار