کد خبر: ۲۳۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۸
با وقوع آتش سوزی در یکی از انبارهای شرکت قاسم ایران کارشناسان اداره خسارت آتش سوزی بیمه آسیا به همراه کارشناسان رسمی دادگستری به محل اعزام شدند

صنعت بیمه-   چک خسارت 34 میلیارد ریالی شرکت قاسم ایران با حضور دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل به سیدمحمد مدرس‌نیا، مدیرعامل شرکت قاسم ایران تحویل شد.

 

دکتر کاردگر، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به اینکه پرداخت خسارت بحق در سریع ترین زمان ممکن، جزء وظایف و برنامه های اصلی بیمه آسیاست، گفت: افتخار بیمه آسیا، خدمت به بیمه گذاران خوشنامی چون شرکت قاسم ایران است که سهامداران آن آزادگان سرافراز هستند. 

 

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، سیدمحمد مدرس‌نیا ،مدیرعامل شرکت قاسم ایران با تأکید بر رضایت مندی این شرکت از همکاری طولانی مدت با بیمه آسیا، اظهار داشت: این شرکت با 26 شعبه در سراسر کشور در حوزه توزیع دارو یکی از شرکت های برتر پخش کشور می باشد که شرکت مینو یکی از زیرمجموعه های آن است.

 

مدیرعامل شرکت قاسم ایران با اشاره به فعالیت بیست ساله این شرکت بیان داشت: سهام شرکت قاسم ایران متعلق به 42 هزار آزاده کشور است. بنابراین گزارش، با وقوع آتش سوزی در یکی از انبارهای شرکت قاسم ایران کارشناسان اداره خسارت آتش سوزی بیمه آسیا به همراه کارشناسان رسمی دادگستری به محل اعزام شدند و تحقیقات خود را برای ارزیابی علت و میزان خسارت آغاز کردند.

 

این گزارش می افزاید: با توجه به میزان بالای خسارت و تنوع موجودی انبار، در نهایت پس از بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت بیمه آسیا و کارشناسان رسمی دادگستری و حسابرسی اسناد و مدارک مالی بیمه گذار طی مدت پنج ماه ،میزان خسارت 34 میلیارد ریال برآورد و به بیمه گذار پرداخت شد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار