کد خبر: ۲۳۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
صندوق بیمه محصولات کشاورزی با حضور میدانی در روستاها و مناطق آسیب دیده در کمترین زمان ممکن نسبت به پرداخت خسارت به باغداران و کشاورزان اقدام کند.

صنعت بیمه- فرماندار شهرستان اهر گفت: در اثر سرما زدگی اخیر هفت هزارو 121 هکتار از باغات و 22هزار هکتار از سطح اراضی زراعی منطقه اهر براثر سرما آسیب دیده اند که از این مقدار بیش از 90 درصد آنها تحت پوشش بیمه هستند.



به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی‌، رضا صدیقی در جلسه بررسی وضعیت باغات خسارت دیده از سرما در شهرستان اهر با بیان اینکه در این حادثه علاوه بر محصولات زراعی، درختان میوه نیز آسیب دیده‌اند، افزود: انتظار داریم صندوق بیمه محصولات کشاورزی با حضور میدانی در روستاها و مناطق آسیب دیده در کمترین زمان ممکن نسبت به پرداخت خسارت به باغداران و کشاورزان اقدام کند.


احمد احمدی فر سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اهر نیز در این جلسه گفت: با توجه به شدت خسارت وارده ناشی از افت شدید دمای هوا در جریان بارش سنگین برف در 11 و 12 فروردین ماه سالجاری این جلسه با حضور مسئولین محلی ترتیب یافته است.



‌در این جلسه نماینده باغات و تشکل های خصوصی و سایر شرکت کنندگان مسایل مربوطه را طرح کرده و مسئولان حاضر به تناسب سوالات طرح شده‌، اقدام به جوابگویی کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار