کد خبر: ۲۳۸۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۸
تمامی بیمه‌گذاران به شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت الحاقیه تا ۲۰۰میلیون تومان اقدام کنند.

صنعت بیمه- محمدرضا نسترن، مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه نوین با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ابلاغ رسمی قوه‌قضائیه درخصوص افزایش دیه از اول اردیبهشت سال ۱۳۹۳، تمامی بیمه‌گذاران دارنده بیمه‌نامه معتبر شخص ثالث بیمه نوین باید تا پیش از شروع ماه‌های حرام به واحد‌های صادرکننده بیمه‌نامه خود در شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت الحاقیه تا ۲۰۰میلیون تومان اقدام کنند.


به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،محمدرضا نسترن، مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه نوین با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ابلاغ رسمی قوه‌قضائیه درخصوص افزایش دیه از اول اردیبهشت سال ۱۳۹3، تمامی بیمه‌گذاران دارنده بیمه‌نامه معتبر شخص ثالث بیمه نوین باید تا پیش از شروع ماه‌های حرام به واحد‌های صادرکننده بیمه‌نامه خود در شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت الحاقیه تا 200میلیون تومان اقدام کنند.


وی خاطر‌نشان کرد: کلیه شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین آماده پاسخگویی و صدور الحاقیه مذکور به بیمه‌گذاران در سراسر کشور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار