کد خبر: ۲۳۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
سایر بیمه گذاران شرکت خدمات بیمه ایران خودرو نیز می توانند با تماس با تلفن ۸۳۲۶۰ الحاقیه افزایش تعهدات بیمه نامه خود را دریافت کنند.

صنعت بیمه- با توجه به فرا رسیدن ماه های حرام و افزایش نرخ دیه، امکان دریافت غیر حضوری الحاقیه افزایش تعهدات تا حد دیه قانونی فراهم شده است.


 
به گزارش سیتنا، در پی افزایش 31 درصدی دیه سال ۱۳۹۳ از سوی قوه قضاییه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی بر اساس قوانین و مقررات مربوط، حق بیمه شخص ثالث خودروها را با حداکثر ۲۴ درصد افزایش نسبت به سال قبل تعیین و ابلاغ نمود.
 


خودروهای تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو که دارای سال ساخت کمتر از یکسال می باشند می توانند با مراجعه به سایت http://www.ikisco.com/mazadlogin.html  الحاقیه افزایش تعهدات خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.


 
همچنین سایر بیمه گذاران شرکت خدمات بیمه ایران خودرو نیز می توانند با تماس با تلفن 83260 الحاقیه افزایش تعهدات بیمه نامه خود را دریافت کنند.
 
با توجه به افزایش نرخ دیه و آغاز ماه رجب که از ماه های حرام است، افزایش تعهدات بیمه گذاران بیش از پیش ضرورت یافته است.ماه های رجب، محرم، ذی القعده و ذی الحجه از ماه های حرام می باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار