کد خبر: ۲۴۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۶
مدیر مجتمع خدمات بیمه ای تهران بزرگ بیمه معلم اعلام کرد:
این مجتمع حدود ۳۰ درصد پرتفوی رشته آتش سوزی شرکت بیمه معلم را در اختیار دارد.

صنعت بیمه-   آزاد حسنی ، مدیر مجتمع خدمات بیمه ای تهران بزرگ بیمه معلم با اشاره به این که پرتفوی این مجتمع در سال گذشته نسبت به سال 1391 بیش از 70 درصد افزایش یافته است، گفت: ضریب خسارت نیز در این مجتمع بیش از 45 درصد کاهش داشته است.                     
 

 


به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، آزاد حسنی  به اجرای طرح بیمه زرین در این مجتمع، اظهار کرد: این طرح که برای سازمان میراث فرهنگی اجرا شد، با حجم پرتفوی 4 میلیارد تومان، 10 هزار نفر از کارکنان این سازمان را تحت پوشش قرار داده است.


به گفته ایشان ،  بیمه معلم برای نخستین بار کاخ موزه ها را در کشور بیمه کرده است، به طوری که هم اکنون کاخ موزه های ملی و گلستان و اموال موجود در آنها تحت پوشش شرکت بیمه معلم قرار دارد.


 مدیر شعبه تهران بزرگ   ، همچنین به موضوع بیمه هنرمندان توسط شرکت بیمه معلم اشاره و خاطرنشان کرد: مجتمع خدمات بیمه ای تهران بزرگ بیمه معلم به طور متوسط در هر ماه برای 10 نفر از هنرمندان کشور بیمه عمر و سرمایه گذاری صادر کرده است.


وی  با بیان این که این مجتمع حدود 30 درصد پرتفوی رشته آتش سوزی شرکت بیمه معلم را در اختیار دارد، ادامه داد: نیمی از پرتفوی بیمه تکمیلی درمان نیز در اختیار ماست.


مدیر مجتمع خدمات بیمه ای تهران بزرگ بیمه معلم همچنین پیش بینی کرد که حجم پرتفوی این مجتمع در سال جاری به حدود 60 میلیاردتومان افزایش یابد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار