کد خبر: ۲۴۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱
شرکت بیمه دانا مجموع کل خسارت پرداختی در این مدت بیش از ۸۷ میلیارد ریال بوده است. نسبت خسارت را ۵/۲۳ درصد اعلام کرد.

صنعت بیمه-  مدیر بیمه های آتش سوزی،رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران عمده و نصب و راه اندازی نرم افزار جدید صدور بیمه نامه آتش سوزی در شعب کشور را از سایر اقدامات انجام شده این مدیریت در سال گذشته بر شمرد و ابراز امیدواری کرد: فاز دوم این برنامه در سطح نمایندگان اجرا خواهد شد.به گزارش ریسک نیوز، به نقل از روابط عمومی بیمه دانا،علیرضا ضیایی پور مدیر بیمه های آتش سوزی،مجموع کل حق بیمه تولیدی این مدیریت درسال 92 را بیش از 370 میلیارد ریال ذکر کرد و اظهار داشت: این رقم در سال 91 بیش از 190 میلیارد ریال بوده است.


وی میزان رشد حق بیمه تولیدی سال 92 را بالغ بر 94 درصد عنوان کرد و با افزودن این مطلب که مجموع کل خسارت پرداختی در این مدت بیش از 87 میلیارد ریال بوده است. نسبت خسارت را 5/23 درصد اعلام کرد.

 

ضیایی پور رشد قابل ملاحظه پرتفوی آتش سوزی را ناشی از تلاش همکاران شبکه فروش، شعب، ستاد و همراهی و مساعدت اعضای هیأت مدیره دانست و ابراز امیدواری کرد این روند در سال جاری نیز تداوم یابد.


مدیر بیمه های آتش سوزی،رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران عمده و نصب و راه اندازی نرم افزار جدید صدور  بیمه نامه آتش سوزی در شعب کشور را از سایر اقدامات انجام شده این مدیریت در سال گذشته بر شمرد و ابراز امیدواری کرد: فاز دوم این برنامه در سطح نمایندگان اجرا خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار