کد خبر: ۲۴۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶
قرارداد بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان(بیمه طلایی) با شرکت بیمه ایران به مدت چهارسال در حال اجراست.

صنعت بیمه- در انتخاب تعهدات این قرارداد بیمه‌ای سعی شده، تعهداتی انتخاب شود که بیشترین دغدغه همکاران فرهنگی بوده و به نوعی بیشترین فراوانی را داشته و تأمین این هزینه‌ها برای فرهنگیان مشکل‌ساز است.


فرشید سیاری گفت: برای سال جاری توافقات اولیه با شرکت بیمه ایران به منظور اجرای قرارداد حاصل شده و امید است با همکاری مناسب شرکت بیمه ایران از تاریخ 1/3/1393 این قرارداد اجرا و تمامی فرهنگیان متقاضی بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.


مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درگفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت درخصوص بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان(بیمه طلایی) با شرکت بیمه ایران به مدت چهارسال در حال اجراست.


وی افزود: برای سال جاری نیز توافقات اولیه با شرکت بیمه ایران برای اجرای قرارداد حاصل شده و امید است با همکاری مناسب شرکت بیمه ایران از تاریخ 1/3/1393 این قرارداد اجرا و تمامی فرهنگیان متقاضی بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.


مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: همچنین برای جلوگیری از ایجاد وقفه در ارایه خدمات به فرهنگیان، قرارداد سال گذشته به مدت یک ماه تمدید و تا تاریخ 31/2/1393 کارت طلایی بیمه شدگان دارای اعتبار است.


وی خاطر نشان کرد: کلیه فرهنگیانی که تاکنون عضو بیمه طلایی نبوده و یا تغییری در تعداد افراد تحت تکفل آنان بوجود آمده است، می توانند تا پایان اردیبهشت ماه به ادارات آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه کنند.

 

مرجع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار