کد خبر: ۲۴۴۵۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۲
پوشش بیمه مسوولیت عمرانی بیش از ۱۴ میلیارد ریال در سال ۹۲ به زیان دیدگان غرامت پرداخت کرده است. ‌

صنعت بیمه-  بیمه سامان در سال 1392، مبلغ 111 میلیارد ریال خسارت بابت بیمه‌نامه‌های مسوولیت در سراسر کشور پرداخت کرده است.


به گزارش پایگاه خبری اعتبار، علی صرفی مدیر بیمه‌های مسوولیت این شرکت با اعلام این مطلب گفت: در سال92 بابت حوادث در رشته‌های بیمه مسوولیت پیراپزشکان، حرفه‌ای پزشکان، عمرانی، ساختمانی، مسوولیت مدنی 111 میلیارد و 905 میلیون و 343 هزار ریال شامل دیه فوت و نقض عضو، هزینه‌های پزشکی و خسارت مالی به ذی‌نفعان و زیان دیدگان پرداخت کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 1174 فقره پرونده مرتبط با بیمه مسوولیت صنعتی - بازرگانی در این شرکت تشکیل و به آنها رسیدگی شده است، افزود: این شرکت در مجموع بابت خسارت بیمه مسوولیت ساختمانی بیش از 40 میلیارد ریال و برای پوشش بیمه مسوولیت عمرانی بیش از 14 میلیارد ریال در سال 92 به زیان دیدگان غرامت پرداخت کرده است. ‌

 

این در حالی است که پرداخت خسارت نسبت به سال 91، حدود85 درصد افزایش یافته است.

 

این گزارش می‌افزاید، بیمه سامان به‌عنوان نهاد حمایتی و در کنار پایبندی در ارائه تعهدات بیمه‌ای خود، خدمت‌رسانی به مردم، صنعت بیمه و تعامل بیشتر با بیمه‌گذاران و ذی‌نفعان را وظیفه خود دانسته و همواره سعی می‌کند، اهداف و برنامه شرکت را با توجه به رسالت تعیین شده از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا همسو و هم‌راستا کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار