کد خبر: ۲۴۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
استاندارمازندران:
بیمه محصولات زراعی و دامی باید به یک فرهنگ در میان مردم تبدیل شود چرا که در غیر این صورت برای دولت امکان جبران خسارت وجود نخواهد داشت.

صنعت بیمه- استاندارمازندران گفت،بیمه محصولات زراعی و دامی باید به یک فرهنگ تبدیل شود.

به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران دربابل،استاندار مازندران گفت: امروز همه مدیران استان برای شنیدن مشکلات مردم و رفع آنها اینجا جمع شدند، این تکلیف همه ماست.    

    
ربیع فلاح جلودار در جلسه بررسی مشکلات بخش بندپی شرقی شهرستان بابل خطاب به مردم بیان داشت: یقین داشته باشید که همه مشکلات شما را درک می کنیم و همه تلاشمان را در جهت رفع آنها به کار خواهیم گرفت.        


وی افزود: یکی از مهم ترین مشکلات مردم این منطقه قرارگرفتن در کمربند سبز و عدم امکان استفاده از این منابع طبیعی است.


فلاح ادامه داد: مشکلات و موانع قانونی عدم استفاده از منابع طبیعی را می توان با هم دلی و گفتگو رفع نمود به گونه ای که هم منافع مردم تامین شود و هم آسیبی به منابع طبیعی وارد نگردد.                       


استاندار مازندران با اشاره به خسارات وارده ناشی از سرما به کشاورزان و دامداران منطقه، تاکید کرد: بیمه محصولات زراعی و دامی باید به یک فرهنگ در میان مردم تبدیل شود چرا که در غیر این صورت برای دولت امکان جبران خسارت وجود نخواهد داشت.


نماینده عالی دولت در استان از سازمان جهاد کشاورزی خواست تا مشکلات مردم این منطقه را مورد به مورد بررسی، پی گیری و رفع نماید.      

     
ربیع فلاح با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای احداث مراکز گردشگری در منطقه بندپی نداریم، اظهار داشت: حمایت های لازم از سرمایه گذاران این بخش به عمل خواهد آمد.    

 
وی ادامه داد: با توجه به وجود ظرفیت ها و تولیدات فراوان کشاورزی، توسعه صنایع تبدیلی در این منطقه به منظور ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی در دستور کار قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار