کد خبر: ۲۴۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
سامانه نقل و انتقالات دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی فعال شده و دانشجویانی که خواهان نقل و انتقال هستند باید از ۱۵ تا ۳۰ تیر ماه ۹۳ درخواست خود را از طریق این سامانه ارسال کنند.

صنعت بیمه -  معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه بخشنامه بیمه دانشجویان هفته آینده ابلاغ می‌شود، گفت: همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پس از ابلاغ این بخشنامه بیمه خواهند شد.


به گزارش خبرگزاری آریا ،سعید کاردار با اعلام این خبر گفت: شورای بخشنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در حال بررسی است و تا هفته آینده بخشنامه بیمه دانشجویان ابلاغ خواهد شد. طبق این بخشنامه همه دانشجویان بیمه پایه خواهند شد و در صورت تمایل می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی نیز قرار گیرند.


عدم امكان بهره‌مندی دانشجویان دانشگاه آزاد از وام در ترم اول تحصیل


معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره پرداخت وام به دانشجویان ترم اول، گفت: برای ترم اولی‌ها تا كنون هیچ اقدامی صورت نگرفته اما دانشجویان از ترم دوم تحصیل‌شان می‌توانند از وام‌های دانشجویی بهره ببرند.


وی تنها راهکار کمک به دانشجویان دکتری در تأمین شهریه‌شان را پرداخت وام دانست و با بیان اینکه قیمت تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی پایین‌تر از کشورهای همسایه است، اظهار داشت: دانشجویان ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی با پرداخت هزینه بسیار کمی در مقایسه با دانشگاه‌های اروپا و حتی کشورهای همسایه تحصیل می‌کنند؛ این در حالی است که سطح دانشگاه آزاد بسیار بالاتر است.


زمان ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد


كاردار همچنین اعلام کرد که سامانه نقل و انتقالات دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی فعال شده و دانشجویانی که خواهان نقل و انتقال هستند باید از 15 تا 30 تیر ماه 93 درخواست خود را از طریق این سامانه ارسال کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار