کد خبر: ۲۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۲
دبیر هیئت اجرایی خانه کشاورز استان قزوین:
خسارت ۱۰۰ درصدی سرمازدگی به درختان گردو، زردآلو و بادام جمال آباد وارد شده است.

صنعت بیمه - دبیر هیئت اجرایی خانه کشاورز استان قزوین با بیان اینکه مشکلات کشاورزان در خصوص صندوق بیمه کشاورزی است، گفت: خسارت 100 درصدی سرمازدگی به درختان گردو، زردآلو و بادام جمال آباد وارد شده است. 

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین حسین کاکاوند ظهر امروز در جلسه خانه کشاورز قزوین اظهار کرد: تعاونی‌های بخش کشاورزی و باغداری قزوین علاوه بر اینکه زمینه‌های رضایت‌مندی و بهبود معیشت کشاورزان را فراهم می‌کنند نقش بی‌بدیلی در عرضه محصولات باغی دارند.

 

وی اظهار داشت: توسعه حمایت‌های مالی و اعتباری از باغداران و کشاورزان و کمک به فروش محصولات باغی و زراعی مهم‌ترین فعالیت این شرکت‌ها است.

 

دبیر هیئت اجرایی خانه کشاورز استان قزوین با اشاره به توزیع ادوات کشاورزی، گفت: در سال 92 از طریق سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین، 90 دستگاه تراکتور در بین باغداران توزیع شد.

 

کاکاوند با بیان اینکه مشکلات کشاورزان در خصوص صندوق بیمه کشاورزی است، تصریح کرد: خسارت 100 درصدی سرمازدگی به درختان گردو، زردآلو و بادام جمال آباد وارد شده است.

 

وی اعلام کرد: این شرکت 562 عضو فعال دارد و در سال گذشته حدود 40 میلیون تومان سوددهی برای اعضا داشته است.

 

نماینده کمیته باغبانی کشور از استاندار قزوین در خواست کرد: کارشناسان این شرکت در جهت پیشرفت و بهبود محصولات کشاورزی در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی حضور پیدا کنند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار