کد خبر: ۲۵۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱
خسارت‌های ناشی از حوادث ، بدون پرداخت هرگونه حق بیمه اضافی روی بیمه‌نامه‌های حوادث انفرادی قابل ارائه است و هزینه خسارت‌های ناشی از توفان را جبران می‌کند.

صنعت بیمه -   با درنظر گرفتن آثار تخریب و خسارت‌های ناشی وقوع توفان که جان و مال بسیاری از هم وطنان را تحت تأثیر قرار داده است، تهیه پوشش‌های بیمه‌ای مناسب روی بیمه‌نامه‌های حوادث، اتومبیل و بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی و غیرصنعتی امری ضروری به شمار می‌رود.
 

به گزارش اکو ویژن علی خدادادیان، معاون فنی شرکت بیمه سامان با اعلام این مطلب افزود: پوشش خسارت‌های ناشی از حوادث توفان با پرداخت حق بیمه جزئی در بیمه‌نامه‌های آتش سوزی و بیمه بدنه اتومبیل و بدون پرداخت هرگونه حق بیمه اضافی روی بیمه‌نامه‌های حوادث انفرادی قابل ارائه است و هزینه خسارت‌های ناشی از توفان را جبران می‌کند.


خدادادیان تصریح کرد: حمایت از بیمه‌گذاران براساس شرایط بیمه نامه‌ها وپوشش های اضافی مربوطه وجبران خسارت‌های وارده از جمله اهداف صنعت بیمه بوده و باید در دستورکار قرار گیرد.


بیمه سامان با در نظر گرفتن تأمین اعتماد و دستیابی به آرامش خاطر هموطنان در راستای حمایت از بیمه گذاران، ارائه خدمات به مشتریان، تعهدات بیمه‌ای و خدمت رسانی به مردم را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.


هموطنان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 8943-021 تماس گرفته یا به وب سایت www.si24.ir مراجعه کنند.


 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار