کد خبر: ۲۵۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۳
تمام واحدهای صنعتی در حال ساخت‌وساز و یا جدیدالاحداث و در مرحله اخذ مجوز نیز شامل این بخشنامه شده و بیمه آن‌ها ضروری است.

صنعت بیمه - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از زیر پوشش قرار گرفتن واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، علی صداقت‌پور اظهار داشت: بر اساس بخشنامه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، تمام واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ملزم به زیر پوشش قرار گرفتن بیمه، به‌ویژه بیمه آتش‌سوزی هستند.

وی افزود: با توجه به غیرقابل‌ پیش‌بینی بودن حوادث و سوانح و لزوم اقدام مناسب واحدهای صنعتی برای صیانت از سرمایه‌های خود در برابر حوادث احتمالی، باید واحدهای صنعتی نسبت به بیمه مناسب تمام اموال و دارایی‌های خود برابر خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، سیل، زلزله و ضایعات ناشی از برف و باران، اقدامات لازم را انجام دهند.

این مسئول با تأکید بر اهمیت بیمه‌های کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی در برابر حوادث گفت: هزینه‌های بیمه بخشی از هزینه‌های تمام‌شده تولید محسوب می‌شود.

صداقت‌پور متذکر شد: تمام واحدهای صنعتی در حال ساخت‌وساز و یا جدیدالاحداث و در مرحله اخذ مجوز نیز شامل این بخشنامه شده و بیمه آن‌ها ضروری است.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار