کد خبر: ۲۵۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
بیشترین فعالیت مجموعه در سال گذشته در رشته های بیمه شخص ثالث ، درمان تکمیلی ، عمر و پس انداز انفرادی ، بدنه اتومبیل ، مسوًلیت و آتش سوزی بوده است.

صنعت بیمه -    شعبه بندر انزلی حدود 5/5 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد.
 

به گزارش اکو ویژن ,کامران آشکاران - رییس شعبه بندر انزلی بیمه دانا با تشریح عملکرد این شعبه در سال 1392 گفت : بیشترین فعالیت مجموعه در سال گذشته در رشته های بیمه شخص ثالث ، درمان تکمیلی ، عمر و پس انداز انفرادی ، بدنه اتومبیل ، مسوًلیت و آتش سوزی بوده است.

وی سهم شعبه از پرتفوی کل شرکت را در سال 92 حدود 52/0 درصد اعلام و تاکید کرد : نسبت رشد پرتفوی در سال گذشته نسبت به سال 1391 حدود 70 درصد بوده است.


آشکاران با ذکر این مطلب که کلیه خسارت های جانی تا پایان سال 92 به طور کامل تسویه شده است ، افزود : نسبت کل خسارت پرداختی به حق بیمه صادره حدود 63 درصد است که حوزه جغرافیایی ، شرایط اقلیمی ، مسافرپذیر بودن منطقه و تراکم جمعیتی زیاد یکی از دلایل ازدیاد تصادفات در این حوزه جغرافیایی محسوب می شود .

رییس شعبه بندر انزلی ، بهینه کردن ترکیب پرتفوی در رشته های اموال و اشخاص ، ارزیابی شبکه فروش به ویژه نمایندگان دارای ضریب خسارت بالا ، حفظ بیمه گذاران کنونی و جذب مشتریان جدید با نگاه سود محوری و کاهش ضریب خسارت را از اهم برنامه های این شعبه در سال جاری عنوان کرد.

گفتنی است: حق بیمه تولیدی شعبه بندر انزلی در سال گذشته 907/251/726/55 ریال بوده که 80 درصد بودجه پیش بینی شده آن محقق شده است .


 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار