کد خبر: ۲۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
بیمه‌گذاران این شرکت و دیگر کسانی که تمایل دارند اموال ودارایی‌های خود را نزد این شرکت تحت پوشش بیمه نامه های آتش سوزی درآورند ، می توانند از این تخفیف بهره مند شوند.

صنعت بیمه - مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت سهامی بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر از تخفیف 10 درصدی در بیمه‌نامه‌ها آتش سوزی این شرکت خبر داد و گفت :‌ این تخفیف 20 روز اعتبار دارد و قابل تمدید نیست.


به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، ‌محمد رضایی با اشاره به اینکه چهارم مرداد ماه آغاز ارائه این تخفیف به بیمه‌گذاران است و آنان تنها 20 روز فرصت بهره مندی از این امکان را دارند، تصریح کرد:‌ بیمه‌گذاران این شرکت و دیگر کسانی که تمایل دارند اموال ودارایی‌های خود را نزد این شرکت تحت پوشش بیمه‌نامه‌های آتش سوزی درآورند ، می توانند از این تخفیف بهره مند شوند.


وی افزود: همه ‌صاحبان واحدهای صنعتی، تجاری،اداری،کارگاهی، بیمارستان ها و منازل مسکونی ودارندگان بیمه‌نامه‌های روستایی میتوانند به شعب، نمایندگیها و شبکه فروش شرکت بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.


مدیر‌بیمه‌های آتش‌سوزی‌بیمه‌ایران درباره بیمه‌گذاران دائمی این شرکت که تاریخ پایان قرارداد بیمه‌های آتش‌سوزی‌آنان‌با‌مناسبت درنظر گرفته شده ، یکسان نیست ، نیز اظهار داشت:‌بیمه‌گذاران دائمی شرکت نگران این موضوع نباشند و به شرط نداشتن خسارت هنگام تمدید قرارداد جدید می توانند از این تخفیف مناسبتی برخوردار شوند.


وی درباره اینکه تخفیف‌های بیمه ای چه کمکی به افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور می کند هم گفت : تخفیف‌های بیمه‌ای انگیزه استفاده از خدمات بیمه ای ایجاد میکند و این امر به افزایش ضریب نفوذ بیمه کمک خواهد کرد و امیدواریم بیمه‌گذاران از این فرصت برای مراجعه به شرکت های بیمه ای استفاده کنند و از خدمات درنظر گرفته شده است بهره مند شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار