کد خبر: ۲۶۲۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰
مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران خبرداد
بیمه‌گذاران دائمی شرکت نگران این موضوع نباشند، آنان به شرط نداشتن خسارت هنگام تمدید قرارداد جدید می‌توانند از این تخفیف مناسبتی برخوردار شوند.

صنعت بیمه - مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران از ارائه بیمه آتش سوزی با 10 درصد تخفیف از ۴ مرداد خبر داد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بیمه ایران، محمد رضایی با اشاره به اینکه چهارم مرداد ماه آغاز شروع ارائه این تخفیف به بیمه‌گذاران بوده و آنان تنها 20 روز فرصت بهره‌مندی از این امکان را دارند، تصریح کرد:‌ بیمه‌گذاران این شرکت و یا سایر کسانی که تمایل دارند، اموال و دارایی‌های خود را نزد این شرکت تحت پوشش بیمه نامه‌های آتش سوزی درآورند، در طول این مدت اعلام شده می‌توانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.

وی افزود: برهمین‌اساس، تمامی ‌صاحبان واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، کارگاهی، بیمارستان‌ها و منازل مسکونی و دارندگان بیمه‌نامه‌های روستایی می‌توانند به شعب، نمایندگی‌ها و شبکه فروش این شرکت در سراسر کشور مراجعه و از این تخفیف بهره‌مند شوند.

مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران در پاسخ به این پرسش که بیمه گذاران دائمی این شرکت که تاریخ انقضای قرارداد بیمه های آتش سوزی آنان با مناسبت در نظر گرفته شده یکی نیست، چگونه می‌توانند از این تخفیف بهره مند شوند، نیز اظهار کرد: ‌بیمه‌گذاران دائمی شرکت نگران این موضوع نباشند، آنان به شرط نداشتن خسارت هنگام تمدید قرارداد جدید می‌توانند از این تخفیف مناسبتی برخوردار شوند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تخفیفات بیمه‌ای چه کمکی به افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور می‌کند، نیز تصریح کرد: به طور یقین تخفیفات بیمه ای در بیمه گذاران انگیزه برای استفاده از خدمات بیمه‌ای ایجاد می کند و این امر به افزایش ضریب نفوذ بیمه کمک خواهد کرد، بر همین اساس امیدوارم بیمه‌گذاران از این فرصت برای مراجعه به شرکت‌های بیمه‌ای استفاده و از خدمات در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: