کد خبر: ۲۶۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۶
مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل:
رانندگان شخصاً با مراجعه به شرکت‌های بیمه ایران مابه‌التفاوت مبلغ دیه امسال را در قالب فروش بیمه‌نامه‌های الحاقی انجام دهند.

صنعت بیمه -  مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل گفت: رانندگان نباید در خرید بیمه الحاقی شخص ثالث برای سال 93 قصور و کوتاهی کنند.
 حمید شجاع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: با توجه به اینکه اکثر رانندگان خودروها بیمه‌نامه خود را در سال 92 خریداری کرده‌اند و با توجه به افزایش رقم دیه باید نسبت به اصلاح بیمه‌نامه خود و پرداخت رقم مابه‌التفاوت دیه سال‌جاری اقدام لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: اگر رانندگان در این زمینه قصور و کوتاهی داشته باشند و به هر دلیلی دچار خسارت و یا حادثه ناگوار شوند، بیمه تا سقف 150 میلیون تومان دیه می‌تواند پوشش انجام داده و پوشش مابقی رویدادهای ناگوار بر عهده راننده است.

مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل به بی‌توجهی و بی‌رغبتی برخی از رانندگان در خرید بیمه‌نامه الحاقی با رقم بسیار پایین اشاره کرد و گفت: باید رانندگان شخصاً با مراجعه به شرکت‌های بیمه ایران مابه‌التفاوت مبلغ دیه امسال را در قالب فروش بیمه‌نامه‌های الحاقی انجام دهند که این کار متأسفانه با کم‌رغبتی رانندگان روبه‌رو شده است.

شجاع از رانندگان خواست با مراجعه به شرکت بیمه ایران در اولین فرصت، بیمه‌نامه‌های الحاقی را خریداری کنند تا بیمه در ارائه خدمات به آنها با مشکل و نارسایی روبه‌رو نشود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار